GE Corporate
4.0 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

GE Corporate-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Logistics Associate

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Logistics Associate1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés

Értékelések kategória szerint

3.8Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 8,888 értékelés megtekintése

Productive and challenging environment with high expectations

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
I learnt: - challenging environment bring the best out of you - empowering you people deliver success - Leading people is something you can learn the bast by doing it. Every day you need to find the key priorities to focus and deliver Culture Flexible working ours with modern office environment helps to retain all generations and give us the opportunity to align work-life balance. Transparency and diversity are key. Hardest things: In such a big org it is hard sometimes to find out how will be your sponsor resolving an issue Best: Every Q close is a miracle and the business is growing and you deliver more and more Q by Q.

Pro érvek

Flexible working hours, Tranparency

Kontra érvek

Sometime to bureaucratic
Hasznos volt ez az értékelés?

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: GE Corporate? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

4.0

8,888 értékelés alapján
5
3 514
4
3 027
3
1 567
2
430
1
350

3.8Munka/magánélet egyensúlya
3.9Bérezés/juttatások
3.5Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.6Vezetőség
3.8Céges kultúra

GE Corporate - értékelések munkavégzés helye szerint

  • Vállalatok
  • GE Corporate
  • Alkalmazotti értékelések
  • Logistics Associate