GE Corporate
4.0 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

GE Corporate-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Communication Lead

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye

Értékelések kategória szerint

3.8Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 8,848 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra

Gran equipo y liderazgo, comida y café gratis, buen salario y muchas oportunidades

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Tanto mi equipo como mis líderes eran personas increíbles, inteligentes y de mente abierta que elogiaban a aquellos que sobresalían en el trabajo y ayudaban a quienes no eran los mejores. Siempre encontré la oportunidad de mejorar con la constante capacitación, conferencias educativas y culturales de personas de renombre de todo el país. A nuestros líderes no solo nos gustaron, sino que también nos empujaron no solo a hacer nuestro trabajo, sino también a participar en eventos deportivos, voluntarios y culturales gratuitos y divertidos en nuestro horario de trabajo para que nunca nos sobrecarguen ni estresen. Chequeos médicos, café y té, alimentos saludables (frutas, nueces, yogures y jugos) y gimnasio, todo gratis.

Pro érvek

Kontra érvek

Hasznos volt ez az értékelés?

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: GE Corporate? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

4.0

8,848 értékelés alapján
5
3 501
4
3 020
3
1 558
2
426
1
343

3.8Munka/magánélet egyensúlya
3.9Bérezés/juttatások
3.5Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.6Vezetőség
3.8Céges kultúra

GE Corporate - értékelések munkavégzés helye szerint

  • Vállalatok
  • GE Corporate
  • Alkalmazotti értékelések
  • Communication Lead