GE Corporate
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

GE Corporate-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: B2P Accounting Analist

Munkakör megnevezése
B2P Accounting Analist1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 8 670 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Estoy trabajando en General Electric en Budapest como “Accounting Analyst” y mis responsabilidades incluyen: - Ejecutar y corregir el registro de las facturas de los vendedores externos. - La preparación y revisión del pago de los vendedores externos. - Responsable de la conciliación mensual. - Mantener e informar sobre los beneficios mensuales y trimestrales. - Responsable de la investigación y resolución de Cuenta por pagar facturas - La comunicación y la reconciliación del saldo pendiente.
Pro érvek
flexible time of working
Kontra érvek
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése