GE Corporate
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

GE Corporate-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Analyst

Munkakör megnevezése
Analyst1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 8 670 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
• IT group efficiency evaluations; Supporting the Chief Executives and Managers with statistical analysis about the efficiency of the IT from the point of business and financial objectives; Creating the report methodology, design, develop the statistical methods in use; Making presentations to the executive board.
• Execute software pre-implementation tests and user acceptance tests; Helping the change management to evaluate the software development projects achieved the goals or not and make sure it is comply with the requirements.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése