GE Corporate
4.0 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

GE Corporate-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Accounts Receivable Clerk

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye

Értékelések kategória szerint

3.8Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 8,870 értékelés megtekintése

Great experience

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
The experience of working in GE was one of the best I ever had. Not only you have job work and life balance but the company takes care of you and there is really good atmoshere. I grew a ot professional and personall. However this types of jobs is good as a first work experience. But if you want to grow I recommend you other positions iside the company.
Hasznos volt ez az értékelés?

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: GE Corporate? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

4.0

8,870 értékelés alapján
5
3 510
4
3 023
3
1 562
2
429
1
346

3.8Munka/magánélet egyensúlya
3.9Bérezés/juttatások
3.5Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.6Vezetőség
3.8Céges kultúra

GE Corporate - értékelések munkavégzés helye szerint

  • Vállalatok
  • GE Corporate
  • Alkalmazotti értékelések
  • Accounts Receivable Clerk