GE Corporate
4.0 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

GE Corporate-alkalmazotti értékelés itt: Oroszlány

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye

Értékelések kategória szerint

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 8,848 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra

what I learned

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
during my work at the beginning I got some task to improve processes and supporting R&D activities. Unfortunately I didn't get any design support so I decided to learn the usage of 3D program which helps in my task. After few months later I got bigger and bigger design tasks finally I was responsible to construct and design enermous equipments. Those equipments followed the previous solutions reduces the cost increases the effectivity resulted high cost saving.
Hasznos volt ez az értékelés?

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: GE Corporate? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

4.0

8,848 értékelés alapján
5
3 501
4
3 020
3
1 558
2
426
1
343

3.8Munka/magánélet egyensúlya
3.9Bérezés/juttatások
3.5Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.6Vezetőség
3.8Céges kultúra

GE Corporate - értékelések munkakör szerint

  • Vállalatok
  • GE Corporate
  • Alkalmazotti értékelések
  • Oroszlány
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?