GE Corporate
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

GE Corporate-alkalmazotti értékelés itt: Oroszlány

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Oroszlány1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 8 630 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
during my work at the beginning I got some task to improve processes and supporting R&D activities. Unfortunately I didn't get any design support so I decided to learn the usage of 3D program which helps in my task. After few months later I got bigger and bigger design tasks finally I was responsible to construct and design enermous equipments. Those equipments followed the previous solutions reduces the cost increases the effectivity resulted high cost saving.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: GE Corporate? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
4,0
8 630 értékelés alapján
5
3 425
4
2 963
3
1 524
2
408
1
310
3,8
Munka/magánélet egyensúlya
3,9
3,5
3,6
Vezetőség
3,8
Céges kultúra
GE Corporate - értékelések munkakör szerint
GE Corporate - értékelések munkavégzés helye szerint