Munkavállalói értékelés – Flex

Ужас

2019, december 23.
Фирма Флекс Залаегерсег. Зала А. Смена В. Венгрия. Начальница- курящая чем-то напоминающая наркоманку которая доводит людей до бешенства и даже имеет право увольнять людей без их уведомления. Потом заставляют переносить контейнеры с платами девушку с одного конца в другой кг 20. Это происходит под камерами. где спокойно наблюдают под прикрытеем большого Босса. Меня там заставили это переносить еще год непрошел после отравления угарным газом , Освенцим отдыхает. Никому бы несоветовала эту компанию . Где нарушаються права человека по религиоисповеданию. Где должно стоять два человека , а у них стоит один работает за 2-3 а получает за одного. Где моя компенсация? За подорваное здоровье, как физическое так моральное?
2020, július 25.
Folyamatmérnök (Volt alkalmazott) - Gyál
Általában a szükséges idő fele vagy negyede áll rendelkezésre egy probléma igényes megoldására.
Napi 2-3 embernek elegendő feladatot kell elvégezni.

Mivel gyorsabban keletkeznek a teendők, mit ahogyan el lehet végezni ézért a nap végén mindig több feladatod lesz, mint, amikor bejöttél reggel.

A folyamatos tűzoltások jellemzőek és hiába vagy tisztában, hogy a problémákat, hogyan lehetne megelőzni egyszerüen nincs rá kapacitásod.

Tisztelet a kivételnek, de a vezetőd simán elhiteti veled, hogy a haverod és évekig tök jól elvagytok aztán hirtelen figyelmeztetés és indoklás nélkül kicsap.

A folyamatos külső látogatások kifejezetten stresszesek, mert ilyenkor úgy kell tűnnie, hogy minden nagyon szép és jó, pedig pont az ellenkezője.

Ha nem tudsz minden perccel elszámolni, akkor nagy bajban vagy, sőtt, ha el tudsz, néha akkor is!

Szerettem itt dolgozni, mert eredményorientált vagyok és imádtam problémákat megoldani. Dícséretet csak mértékkel kapsz, pedig nekik nem kerül semmibe.

Az emberek összetartanak és barátságosak a vezetők pedig tipikus multis figurák, akik nem alszanak rosszul, ha néhány embert el kell küldeni!
Pro érvek
Barátságos kollégák, kellemes légkör
Kontra érvek
irreális teljesítmény elvárások, álszent vezetők
2020, július 22.
Operátor (Volt alkalmazott) - Zalaegerszeg
Nagyon jo volt ot dolgozni .ooooooooooooooooooooooooooooooo
Pro érvek
Jo
Kontra érvek
Nagyon
2020, június 16.
Azonos hely
Raktaros (Volt alkalmazott) - Automotiv
Nem helyes a pihenő idők levonása a termelésben egy mellékhelyég van kb.200főre,gyenge a vezetés hozzáállása nem néz a szemedbe hanem úgy üzengetnek a túlórák nem ki fizetése a fizetett ünnep nem fizetése
Pro érvek
Három honap
Kontra érvek
Egy év