Munkavállalói értékelés – Flex

Összes értékelés megtekintése – Flex

Elsősorban egy vezetőtöl nagyon sok minden függ!!!
Operátor (Volt alkalmazott) –  Zalaegerszeg2019, június 18.
Műszak kezdés előt 5percel átveszem a műszakot.Sorvezető mondja megy,kí-hova megy,mit csinál.Meg van az elosztás.Beállítom a számítógépet,a MUNKAUTASÍTÁST elolvasom és elkezdek dolgozni.Mindent leellenőrzök az előttem levő műszak munkáját is!Ha híbát találok röktön jelzem a sorvezetőnek,vagy ő megcsináljavagy karbantartót hív az adott géphez.Közben elérkezik az ennivalószünet ami 20percből áll.Ebbe a 20percbe belekell, hogy férjen a vécézés,meg aki dohányzik a dohányzás is,és a kávézás is.Ugyhogy nagyon kell ígyekezni hogy az ídőböl kineszadjak!Mindig azonkértem a JÓ ISTENT,a gépem csak elneromoljon!!Mert egy borzalom volt a karbantartókat kíhívni.Az az igazság hogy kevés JÓ SZAKEMBERvan aFLEXTRONICSBA!!!Közben elérkezett a második szünet ami 10percből ált.Lassan befejeződik a műszak de elötte összetakarítunk magunk útán./Ez egy tipikus munkanap./Sokat tanultam a számítógépről,illetve az emberektől is.-VEZETŐSÉG nem korrekt,mivel létszámleépítés volt én pedig szabadságomat töltöttem,mikor jött a telefon az elküldésemről és akkor közölte velem munkaadóm a job.kft/ez egy közvetítő cég aFlexnél/,hogy felmondtak,illetve kiléptettek,hogy intézzem a papírjaimat./De ő is nagyon csodálkozott rajtam,mível még 10nap szabadságom volt,és táppénzre sem jártam,és soha nem késtem el,a szünetidőmet mindig, a munkautasításokat mindig figyelembe vettem.Ezért mondom a VEZETŐSÉG NEM KORREKT-mivel ők mondták hogy menjek el szabadságra mivel van még 10 nap szabadságom azt ki kell venni, mert ha nem, akkor őket fogják megbüntetni!!!Sajnos, a vezetőkről,sok jot nem tudok mondani!Nagyon befolyásolhatóak.Ennek  több... ellenére én ígyekekeztem,a legjobb tudásom szerint végezni a munkámat,-illetve a rám bízott feladatokat.  kevesebb
Pro érvek
nincs ingyenes ebéd!!!
Kontra érvek
Én ígyekeztem betartani a szüneteket.Egészségügyi dolgaimat pedig nem ott rendesztem le.

További munkavállalói értékelések – Flex

Megfelelt
Javító műszerész (Jelenlegi alkalmazott) –  Zalaegerszeg2019, szeptember 2.
A munkával nem volt gond, csak a főnökök a beosztottat nem embernek nézte hanem állatnak.
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 2NemJelentés
Multinacionális körülmények
QUALITY TECHNIKUS (Jelenlegi alkalmazott) –  Sárvár2019, július 30.
Multinacionális céghez képest elfogadható munkakörülmények vannak
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 1NemJelentés

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Flex? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

Flex - értékelések munkavégzés helye szerint