Munkavállalói értékelés – Flex

Elsősorban egy vezetőtöl nagyon sok minden függ!!!

2019, június 18.
Műszak kezdés előt 5percel átveszem a műszakot.Sorvezető mondja megy,kí-hova megy,mit csinál.Meg van az elosztás.Beállítom a számítógépet,a MUNKAUTASÍTÁST elolvasom és elkezdek dolgozni.Mindent leellenőrzök az előttem levő műszak munkáját is!Ha híbát találok röktön jelzem a sorvezetőnek,vagy ő megcsináljavagy karbantartót hív az adott géphez.Közben elérkezik az ennivalószünet ami 20percből áll.Ebbe a 20percbe belekell, hogy férjen a vécézés,meg aki dohányzik a dohányzás is,és a kávézás is.Ugyhogy nagyon kell ígyekezni hogy az ídőböl kineszadjak!Mindig azonkértem a JÓ ISTENT,a gépem csak elneromoljon!!Mert egy borzalom volt a karbantartókat kíhívni.Az az igazság hogy kevés JÓ SZAKEMBERvan aFLEXTRONICSBA!!!Közben elérkezett a második szünet ami 10percből ált.Lassan befejeződik a műszak de elötte összetakarítunk magunk útán./Ez egy tipikus munkanap./Sokat tanultam a számítógépről,illetve az emberektől is.-VEZETŐSÉG nem korrekt,mivel létszámleépítés volt én pedig szabadságomat töltöttem,mikor jött a telefon az elküldésemről és akkor közölte velem munkaadóm a job.kft/ez egy közvetítő cég aFlexnél/,hogy felmondtak,illetve kiléptettek,hogy intézzem a papírjaimat./De ő is nagyon csodálkozott rajtam,mível még 10nap szabadságom volt,és táppénzre sem jártam,és soha nem késtem el,a szünetidőmet mindig, a munkautasításokat mindig figyelembe vettem.Ezért mondom a VEZETŐSÉG NEM KORREKT-mivel ők mondták hogy menjek el szabadságra mivel van még 10 nap szabadságom azt ki kell venni, mert ha nem, akkor őket fogják megbüntetni!!!Sajnos, a vezetőkről,sok jot nem tudok mondani!Nagyon befolyásolhatóak.Ennek - több...
Pro érvek
nincs ingyenes ebéd!!!
Kontra érvek
Én ígyekeztem betartani a szüneteket.Egészségügyi dolgaimat pedig nem ott rendesztem le.
2020, július 22.
Azonos munkakörAzonos hely
Operátor (Volt alkalmazott) - Zalaegerszeg
Nagyon jo volt ot dolgozni .ooooooooooooooooooooooooooooooo
Pro érvek
Jo
Kontra érvek
Nagyon
2019, december 13.
Azonos munkakör
Operátor (Volt alkalmazott) - Sárvár
Nagyon versengő műszakok, sőt sorok. Hajtják a dolgozókat a teljesítményért, számukra a mennyiség fontosabb mint a minőség. Természetesen oda figyelnek a minőségre is mert tesztelik a termékeket, ugyan akkor nagyon hajtják a dolgozókat a mennyiség miatt.
2020, november 26.
Azonos hely
Középvezető, Instruktor! (Volt alkalmazott) - Zalaegerszeg
Eddigi munkahelyeim közűl magasan vitte a tutit! Aki dolgozni akart, az itt érvényesült
Pro érvek
Családias, baráti légkör! Hozzá teszem, 10 évet dolgztam ott, kb 15 éve! Akkor ilyen volt!
Kontra érvek
Nincs ilyen
  1. Elsősorban egy vezetőtöl nagyon sok minden függ!!!