Munkavállalói értékelés – Flex

Good workplace for starters

2018, szeptember 20.
Flextronics is an international company. The company itself doesn't have an own product, but they can be hired for making any kind of things. That was good to work there :))
Pro érvek
Good colleagues
Kontra érvek
Idk
2020, július 25.
Folyamatmérnök (Volt alkalmazott) - Gyál
Általában a szükséges idő fele vagy negyede áll rendelkezésre egy probléma igényes megoldására.
Napi 2-3 embernek elegendő feladatot kell elvégezni.

Mivel gyorsabban keletkeznek a teendők, mit ahogyan el lehet végezni ézért a nap végén mindig több feladatod lesz, mint, amikor bejöttél reggel.

A folyamatos tűzoltások jellemzőek és hiába vagy tisztában, hogy a problémákat, hogyan lehetne megelőzni egyszerüen nincs rá kapacitásod.

Tisztelet a kivételnek, de a vezetőd simán elhiteti veled, hogy a haverod és évekig tök jól elvagytok aztán hirtelen figyelmeztetés és indoklás nélkül kicsap.

A folyamatos külső látogatások kifejezetten stresszesek, mert ilyenkor úgy kell tűnnie, hogy minden nagyon szép és jó, pedig pont az ellenkezője.

Ha nem tudsz minden perccel elszámolni, akkor nagy bajban vagy, sőtt, ha el tudsz, néha akkor is!

Szerettem itt dolgozni, mert eredményorientált vagyok és imádtam problémákat megoldani. Dícséretet csak mértékkel kapsz, pedig nekik nem kerül semmibe.

Az emberek összetartanak és barátságosak a vezetők pedig tipikus multis figurák, akik nem alszanak rosszul, ha néhány embert el kell küldeni!
Pro érvek
Barátságos kollégák, kellemes légkör
Kontra érvek
irreális teljesítmény elvárások, álszent vezetők
2020, július 22.
Operátor (Volt alkalmazott) - Zalaegerszeg
Nagyon jo volt ot dolgozni .ooooooooooooooooooooooooooooooo
Pro érvek
Jo
Kontra érvek
Nagyon
2020, június 16.
Azonos hely
Raktaros (Volt alkalmazott) - Automotiv
Nem helyes a pihenő idők levonása a termelésben egy mellékhelyég van kb.200főre,gyenge a vezetés hozzáállása nem néz a szemedbe hanem úgy üzengetnek a túlórák nem ki fizetése a fizetett ünnep nem fizetése
Pro érvek
Három honap
Kontra érvek
Egy év