Flex-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Operátor

Operátor20 értékelés
Mind a(z) 5 169 értékelés megtekintése
Nagyon versengő műszakok, sőt sorok. Hajtják a dolgozókat a teljesítményért, számukra a mennyiség fontosabb mint a minőség. Természetesen oda figyelnek a minőségre is mert tesztelik a termékeket, ugyan akkor nagyon hajtják a dolgozókat a mennyiség miatt.
Nagyon jo volt ot dolgozni .ooooooooooooooooooooooooooooooo
Pro érvek
Jo
Kontra érvek
Nagyon
Teljesen alkalmatlan, középvezetés. Millió ukrán. Folyamatos 4 műszak.
Lehetett volna jobb is...
Aki teheti valasszon masik munkahyet
Pro érvek
Semmi
Kontra érvek
Semmi
Műszak kezdés előt 5percel átveszem a műszakot.Sorvezető mondja megy,kí-hova megy,mit csinál.Meg van az elosztás.Beállítom a számítógépet,a MUNKAUTASÍTÁST elolvasom és elkezdek dolgozni.Mindent leellenőrzök az előttem levő műszak munkáját is!Ha híbát találok röktön jelzem a sorvezetőnek,vagy ő megcsináljavagy karbantartót hív az adott géphez.Közben elérkezik az ennivalószünet ami 20percből áll.Ebbe a 20percbe belekell, hogy férjen a vécézés,meg aki dohányzik a dohányzás is,és a kávézás is.Ugyhogy nagyon kell ígyekezni hogy az ídőböl kineszadjak!Mindig azonkértem a JÓ ISTENT,a gépem csak elneromoljon!!Mert egy borzalom volt a karbantartókat kíhívni.Az az igazság hogy kevés JÓ SZAKEMBERvan aFLEXTRONICSBA!!!Közben elérkezett a második szünet ami 10percből ált.Lassan befejeződik a műszak de elötte összetakarítunk magunk útán./Ez egy tipikus munkanap./Sokat tanultam a számítógépről,illetve az emberektől is.-VEZETŐSÉG nem korrekt,mivel létszámleépítés volt én pedig szabadságomat töltöttem,mikor jött a telefon az elküldésemről és akkor közölte velem munkaadóm a job.kft/ez egy közvetítő cég aFlexnél/,hogy felmondtak,illetve kiléptettek,hogy intézzem a papírjaimat./De ő is nagyon csodálkozott rajtam,mível még 10nap szabadságom volt,és táppénzre sem jártam,és soha nem késtem el,a szünetidőmet mindig, a munkautasításokat mindig figyelembe vettem.Ezért mondom a VEZETŐSÉG NEM KORREKT-mivel ők mondták hogy menjek el szabadságra mivel van még 10 nap szabadságom azt ki kell venni, mert ha nem, akkor őket fogják megbüntetni!!!Sajnos, a vezetőkről,sok jot nem tudok mondani!Nagyon befolyásolhatóak.Ennek - több...
Pro érvek
nincs ingyenes ebéd!!!
Kontra érvek
Én ígyekeztem betartani a szüneteket.Egészségügyi dolgaimat pedig nem ott rendesztem le.
Az irodában dolgozni szerettem, kellemes volt a légkör és szerettem a számítógépen intézni a rám bízott feladatokat.
Fejvadász cég alkalmaz, 3 hónapig, jól lehúzza a bért, minimálist kapsz! aki bezservezz jellemtelen, arrogáns! Majd ha alkalmas vagy gépkezelőnek, azt ígérik, 3 hónap után persze, hogy KIEMELT fizetést kapsz, másfél hónap után se, kapod meg. Szinte csak aludni jársz az albérletbe,mert folyamatos a munkarend. Albérlet, hát no komment! A gépek régiek, nem hozzák a formát, de tőled elvárják, hogy teljesítsd! A sorvezető rendes volt, de ahogy a dolgozó mellé állt, leváltották, no komment! Rengeteg túlórám volt, nem tükrözte a munkát a bér!
Király melo jo a társaság normálisak a fönökök jo a fizetés
A három műszakos munkarendet nehezen toleráltam. A fizetés is nagyon alacsony volt, gyakorlatilag minimálbért kaptunk és a juttatások jó részét elvették, pedig amúgy sem volt sok. A legtöbb felettesemmel jó kapcsolatom volt, munkatársaimmal szintén.
Pro érvek
ingyenes nyári táborozás az unokámnak
Kontra érvek
állandó bizonytalanság, alacsony fizetés
Mindent megkövetelnek, de nem kapunk semmit. Ember nincs nem jön senki a mi munkakörünkben mert nem kapunk normâlis fizetèst.
Minden nap ugyan olyan volt, nem nagyon tanultunk új dolgokat.
Vezetőség lenéző volt és nem túl barátságos.

Könnyű volt a munka de nem volt túl élvezetesebb.
Pro érvek
nincs
Kontra érvek
rövid szünet
Kellemes munka rendes kolegak mert segitokeszek odafigyelnek egymasra a fonokseggel is szot lehet erteni minden fele szempontbol
Pro érvek
Ingyen kave
Kontra érvek
Rovid szünetek
Nagyok az elvárások, sormunka, ha nincs meg a darabszám ugrik minden juttatás
Változatos munka.Jó munkaköri légkör.Jó vezetőség.Elfogadható fizetés.
Pro érvek
Ingyenes buszjárat
Alkalmatlan vezetés, inkorrekt bér, gátlástalan furkálódás a legaljasabb módszerekkel, nyílt rabszolgatartás. Igazi hardworkerek és pszichopaták: jelen a teljes spektrum.
Fantasztikus karakterek, bárhol azonnal beállíthatók, emberileg tiszták. Ez az egyik véglet.

A másik a pszichopaták szövetsége: behálóz mindent itt is.
Pro érvek
Szakmai
Kontra érvek
A kollégák kedvesek segítőkészek,a vezetőség rugalmas és segítőkész betanított munkát csináltam szalagszerűen.
Egy tipikus munkanap reggel kelés ez műszaktól függ irány a munkahely fel venni a műszakot aztán elvégezni a pontos és precíz munkát.

Simens telefonokat gyártottunk a paneltől a kész dobozolt termékig.
Pro érvek
műszakpotlékok, ingyenes szálás elöleg stb.
Kontra érvek
nem a lakohejemnél volt igy havonta 1 szer látam a csalládom.
Átláthatatlan munka folyamatok. Kiszámíthatatlan tervezés.
Pro érvek
meleg étkezés
Kontra érvek
rövid szünet, vagy csak ebéd szünet
jó banda volt akkoriba nehéz volt a kezdés föleg 4 müszakba éjjel kezdeni
Sok a nem megfelelően fizetett túlmunka. Munkaköri potlék el-el tünik.
öröm volt tanulni és minden munkavégzést elvégezni a barátságos társaságban és némelyik emberteljes vezetö társaságában .
Pro érvek
streszmentes munkavégzés
Kontra érvek
rövid szünetek