Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Flex-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Logisztikai Munkatárs

Munkakör megnevezése
Logisztikai Munkatárs2 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország2 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 4 991 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Változatos munka, nem igazán családbarát munkahely
Ált. 10 órát folyamatosan a számítógép előtt eltölteni hosszú távon nehéz volt számomra, ugyanakkor a sok és változatos feladat miatt a munkaidő gyorsan eltelt, Tetszett a megoldás orientált hozzáállás, amit ott sikerült fejlesztenem. A vezetőségnek olykor irreális elvárásai voltak, sok jelentést feleslegesnek éreztem - "a kevesebb több" szemléletet sok mindenben hiányoltam.
Családbarátnak nem igazán volt nevezhető, Szabadságra menni és ügyeket intézni e munka mellett nagy kihívás volt.
Pro érvek
viszonylag jó fizetés
Kontra érvek
blokkolási rendszer
Hasznos volt ez az értékelés?
3,0
Vezetőség
néha stresszes, nem garantált az előrelépés, de stabil
- vagy nyugis, vagy nagyon stresszes munkanap
- mit tanultam: hogy legyek vevőorientált, munkapriorizálást, határidők szoros betartását és betartatását, csapatjátékot és önálló munkavégézést

- vezetőség: rendben van alapjában véve

- ami nehéz: a stressz, a magánélet rovására végzett munka

- legélvezetesebb: stabilitás, nincs monotónia
Pro érvek
cafeteria
nincs túlóradíj, ha rugalmas beosztásban vagy
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Flex? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,9
4 991 értékelés alapján
5
1 856
4
1 711
3
940
2
280
1
204
Értékelések kategória szerint
3,8
Munka/magánélet egyensúlya
3,7
3,4
3,5
Vezetőség
3,8
Céges kultúra
Flex - értékelések munkavégzés helye szerint