Flex-alkalmazotti értékelés itt: Zalaegerszeg

Zalaegerszeg24 értékelés
Mind a(z) 5 115 értékelés megtekintése
A munkával nem volt gond, csak a főnökök a beosztottat nem embernek nézte hanem állatnak.
Tiszta rendezett munkakörülmények raktárakban kevés a világítás ereje.
Érzékeny vagyok a huzatra, ezért jöttem el. Illetve az utazás miatt.
Magyar beszédet nem igazán lehet hallani, szinte csak Ukrán. Az emberek darab számra vannak, alapból mindeniki hülye semmihez sem ért. Piros köpenyes folyamatosan kiabál, mindezt ell kell viselni minimál minimálbér-ért
Műszak kezdés előt 5percel átveszem a műszakot.Sorvezető mondja megy,kí-hova megy,mit csinál.Meg van az elosztás.Beállítom a számítógépet,a MUNKAUTASÍTÁST elolvasom és elkezdek dolgozni.Mindent leellenőrzök az előttem levő műszak munkáját is!Ha híbát találok röktön jelzem a sorvezetőnek,vagy ő megcsináljavagy karbantartót hív az adott géphez.Közben elérkezik az ennivalószünet ami 20percből áll.Ebbe a 20percbe belekell, hogy férjen a vécézés,meg aki dohányzik a dohányzás is,és a kávézás is.Ugyhogy nagyon kell ígyekezni hogy az ídőböl kineszadjak!Mindig azonkértem a JÓ ISTENT,a gépem csak elneromoljon!!Mert egy borzalom volt a karbantartókat kíhívni.Az az igazság hogy kevés JÓ SZAKEMBERvan aFLEXTRONICSBA!!!Közben elérkezett a második szünet ami 10percből ált.Lassan befejeződik a műszak de elötte összetakarítunk magunk útán./Ez egy tipikus munkanap./Sokat tanultam a számítógépről,illetve az emberektől is.-VEZETŐSÉG nem korrekt,mivel létszámleépítés volt én pedig szabadságomat töltöttem,mikor jött a telefon az elküldésemről és akkor közölte velem munkaadóm a job.kft/ez egy közvetítő cég aFlexnél/,hogy felmondtak,illetve kiléptettek,hogy intézzem a papírjaimat./De ő is nagyon csodálkozott rajtam,mível még 10nap szabadságom volt,és táppénzre sem jártam,és soha nem késtem el,a szünetidőmet mindig, a munkautasításokat mindig figyelembe vettem.Ezért mondom a VEZETŐSÉG NEM KORREKT-mivel ők mondták hogy menjek el szabadságra mivel van még 10 nap szabadságom azt ki kell venni, mert ha nem, akkor őket fogják megbüntetni!!!Sajnos, a vezetőkről,sok jot nem tudok mondani!Nagyon befolyásolhatóak.Ennek - több...
Pro érvek
nincs ingyenes ebéd!!!
Kontra érvek
Én ígyekeztem betartani a szüneteket.Egészségügyi dolgaimat pedig nem ott rendesztem le.
Fejvadász cég alkalmaz, 3 hónapig, jól lehúzza a bért, minimálist kapsz! aki bezservezz jellemtelen, arrogáns! Majd ha alkalmas vagy gépkezelőnek, azt ígérik, 3 hónap után persze, hogy KIEMELT fizetést kapsz, másfél hónap után se, kapod meg. Szinte csak aludni jársz az albérletbe,mert folyamatos a munkarend. Albérlet, hát no komment! A gépek régiek, nem hozzák a formát, de tőled elvárják, hogy teljesítsd! A sorvezető rendes volt, de ahogy a dolgozó mellé állt, leváltották, no komment! Rengeteg túlórám volt, nem tükrözte a munkát a bér!
Saját termék fejlesztés, gyártás hiányában, persze terméktől függően de jellemző a cégre a rövid gyártás-élettartamú termékek gyártása, ezért/és a magas fluktuáció.
Pro érvek
Régóta jelen van Magyarországon, viszonylag stabil cég
Kontra érvek
Változatosság hiánya
Király melo jo a társaság normálisak a fönökök jo a fizetés
Ált. 10 órát folyamatosan a számítógép előtt eltölteni hosszú távon nehéz volt számomra, ugyanakkor a sok és változatos feladat miatt a munkaidő gyorsan eltelt, Tetszett a megoldás orientált hozzáállás, amit ott sikerült fejlesztenem. A vezetőségnek olykor irreális elvárásai voltak, sok jelentést feleslegesnek éreztem - "a kevesebb több" szemléletet sok mindenben hiányoltam.
Családbarátnak nem igazán volt nevezhető, Szabadságra menni és ügyeket intézni e munka mellett nagy kihívás volt.
Pro érvek
viszonylag jó fizetés
Kontra érvek
blokkolási rendszer
Minden nap ugyan olyan volt, nem nagyon tanultunk új dolgokat.
Vezetőség lenéző volt és nem túl barátságos.

Könnyű volt a munka de nem volt túl élvezetesebb.
Pro érvek
nincs
Kontra érvek
rövid szünet
Kellemes munka rendes kolegak mert segitokeszek odafigyelnek egymasra a fonokseggel is szot lehet erteni minden fele szempontbol
Pro érvek
Ingyen kave
Kontra érvek
Rovid szünetek
én megtanultam , kezelni , a számitógépes vezérlésü ,maró gépet, avezetőség türelmess volt a tanulási időszak alat, a kolegákal jó volt a mikatársi viszony
stresszes munkahely,nagy felelősség,kiszámíthatatlan munkabeosztás,rövid és kevés szünet,monoton
Pro érvek
étterem
Kontra érvek
rövid szünetek rugalmatlanság
Alkalmatlan vezetés, inkorrekt bér, gátlástalan furkálódás a legaljasabb módszerekkel, nyílt rabszolgatartás. Igazi hardworkerek és pszichopaták: jelen a teljes spektrum.
Fantasztikus karakterek, bárhol azonnal beállíthatók, emberileg tiszták. Ez az egyik véglet.

A másik a pszichopaták szövetsége: behálóz mindent itt is.
Pro érvek
Szakmai
Kontra érvek
nagy a jövés menés nem tudnak alkalmazkodni sokan meg viselkedni, nagy a mobbing alkalmazása, nem minden részen van tisztaság.
a helyi lakosoknak nem térítenek semmit az utazásban és a fizetéshez képest elég sokba kerül 50-70 km-ről olcsóbban járnak dolgozni.
Kontra érvek
rövid szünet, terror stb
A kollégák kedvesek segítőkészek,a vezetőség rugalmas és segítőkész betanított munkát csináltam szalagszerűen.
Egy tipikus munkanap reggel kelés ez műszaktól függ irány a munkahely fel venni a műszakot aztán elvégezni a pontos és precíz munkát.

Simens telefonokat gyártottunk a paneltől a kész dobozolt termékig.
Pro érvek
műszakpotlékok, ingyenes szálás elöleg stb.
Kontra érvek
nem a lakohejemnél volt igy havonta 1 szer látam a csalládom.
jó banda volt akkoriba nehéz volt a kezdés föleg 4 müszakba éjjel kezdeni
Jól munkahely,kevés fizetéssel,sok túlórával.Ahol dolgoztam (részegységek)jól éreztem magam.Előre jutási lehetőség nincs,1.5 év alatt ugyanúgy,ugyan ott dolgozom.A vezetőséggel komoly gondok vannak.Sokszor ők sinvsennek tidztában az elvárt minőséggel,így a qa.munkája nem könnyű.Ebből adódóan néha nagy a káosz,de azért dolgozunk,hogy megoldjuk.Összességében szeretek itt dolgozni.
Pro érvek
Kedvezményes buszjárat, cafetéria, szépkártya, vasas szakszervezet.
Kontra érvek
Hónapról-hónapra kevesebb fizetés
Sok a nem megfelelően fizetett túlmunka. Munkaköri potlék el-el tünik.
öröm volt tanulni és minden munkavégzést elvégezni a barátságos társaságban és némelyik emberteljes vezetö társaságában .
Pro érvek
streszmentes munkavégzés
Kontra érvek
rövid szünetek
Sajnos a vállalkozó a fizetésből lenyúl ezért mondtam fel!Flexes állományba szívesen dolgoznék ott de vállalkozón keresztül nem!
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Flex? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,9
3,8
3,7
3,4
3,5
3,7
Flex - értékelések munkavégzés helye szerint