Flex-alkalmazotti értékelés itt: Gyál

Gyál2 értékelés
Mind a(z) 5 137 értékelés megtekintése
Általában a szükséges idő fele vagy negyede áll rendelkezésre egy probléma igényes megoldására.
Napi 2-3 embernek elegendő feladatot kell elvégezni.

Mivel gyorsabban keletkeznek a teendők, mit ahogyan el lehet végezni ézért a nap végén mindig több feladatod lesz, mint, amikor bejöttél reggel.

A folyamatos tűzoltások jellemzőek és hiába vagy tisztában, hogy a problémákat, hogyan lehetne megelőzni egyszerüen nincs rá kapacitásod.

Tisztelet a kivételnek, de a vezetőd simán elhiteti veled, hogy a haverod és évekig tök jól elvagytok aztán hirtelen figyelmeztetés és indoklás nélkül kicsap.

A folyamatos külső látogatások kifejezetten stresszesek, mert ilyenkor úgy kell tűnnie, hogy minden nagyon szép és jó, pedig pont az ellenkezője.

Ha nem tudsz minden perccel elszámolni, akkor nagy bajban vagy, sőtt, ha el tudsz, néha akkor is!

Szerettem itt dolgozni, mert eredményorientált vagyok és imádtam problémákat megoldani. Dícséretet csak mértékkel kapsz, pedig nekik nem kerül semmibe.

Az emberek összetartanak és barátságosak a vezetők pedig tipikus multis figurák, akik nem alszanak rosszul, ha néhány embert el kell küldeni!
Pro érvek
Barátságos kollégák, kellemes légkör
Kontra érvek
irreális teljesítmény elvárások, álszent vezetők
Nem törödik a munka vállaló problémájával csak a saját érdekét nézi!
Kontra érvek
rövid szünetek müszakonként 2
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Flex? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,9
3,8
3,7
3,4
3,5
3,7
Flex - értékelések munkakör szerint
Flex - értékelések munkavégzés helye szerint