Flex-alkalmazotti értékelés itt: Budapest

7 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően Mind a(z) 4 688 értékelés megtekintése
Rendezés:: Hasznosság | Értékelés | Dátum
Good place
Forklift Driver (Volt alkalmazott) –  Pest2018, október 14.
the job was good, I had opportunities to learn new things and gain new skills, but the salary wasn't enough for a decent living. The management was all incompetent for the role
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 6NemJelentés
Sajnos annyira torz képpel kezeli a gyári munkát hogy már az általános szaktudás sem elsődleges
Diagnoszta, repair (Volt alkalmazott) –  Budapest2018, július 26.
A munkakörnyezet olyan mint minden gyárban, viszong a folyamatoknál vannak olyan részek amik nem éppen egyszerűek.
(egy diagnoszta vagy 100 külön hibával is összefuthat, de ettől függetlenül a kvótája irreálisan nagy)
Példának okáért a gyárban a diagnosztizálás (hiba megkeresése)
Illetve maga a szerelés két külön poszt, így külön ember végzi.
Természetesen ez nem egy IKEA polcokat szerelő cég, evidens lenne hogy egy szerelő meg tudja határozni a hibát, illetve maga a diagnoszta is a hiba megkeresésénél már eleve a szerelést is végezhetné, 2 külön folyamat fölöslegesen.
A vezetőség kontakt 0, előrelépés nincs, gyakran fut bele az ember olyan vezetőségbe ami nem kompetens magával a szervízeléssel kapcsolatosan,így nincsnek tisztában a folyamatok gyakorlati nehézségeivel sem idejével.
Ettől függetlenül nem jellemző a 4 műszakos rend, a fizetés elégséges feletti picivel, viszont arra a munkakörre amien dolgoztam nem javasolnám a vállalkozást.
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 5NemJelentés
néha stresszes, nem garantált az előrelépés, de stabil
Kiszállítási logisztikus (Jelenlegi alkalmazott) –  Budapest2018, március 19.
- vagy nyugis, vagy nagyon stresszes munkanap
- mit tanultam: hogy legyek vevőorientált, munkapriorizálást, határidők szoros betartását és betartatását, csapatjátékot és önálló munkavégézést
- vezetőség: rendben van alapjában véve
- ami nehéz: a stressz, a magánélet rovására végzett munka
- legélvezetesebb: stabilitás, nincs monotónia
Pro érvek
cafeteria
Kontra érvek
nincs túlóradíj, ha rugalmas beosztásban vagy
gyenge munkahely
műszakvezető (Volt alkalmazott) –  Budapest2017, június 25.
nem ajánlom gyártásban dolgozó embereknek,a betanitás gyenge,segítő készség minimális,vezetők hozzáállása irreális,kevés visszajelzés és visszacsatolás a problémákról
Pro érvek
ebédlö van
Kontra érvek
rövid szünetek
Kihívásokkal teli de jó munkahely
Purchaser / NPI Engineer (Jelenlegi alkalmazott) –  Budapest2016, április 11.
Fejlődési lehetőségek adottak, kiscsoportos fejlesztések, kurzusok... Csúcsidőszakokban nagy a hajtás de ez mindenhol megvan. Kellemes kolegák, segítőkészek...
A diag-op's review
Debug Technician / Diagnostic Operator (Volt alkalmazott) –  Budapest2012, december 18.
A typical day is highly depends on your shift leader, if he is in a bad mood, he isnt going to make your day any better. The salary is not bad, and if you have the skills, you can advance positions relatively quickly.
Pro érvek
salary, co-workers
Kontra érvek
3 or 4 shifts typically

Tekintsen meg Flex további értékelést

Esetleg próbálja meg ezt:

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Flex? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

Flex - értékelések munkavégzés helye szerint