Munkavállalói értékelés – Flex

gyenge munkahely

2017, június 25.
nem ajánlom gyártásban dolgozó embereknek,a betanitás gyenge,segítő készség minimális,vezetők hozzáállása irreális,kevés visszajelzés és visszacsatolás a problémákról
Pro érvek
ebédlö van
Kontra érvek
rövid szünetek
Similar reviews
2019, március 1.
Same location
Az irodában dolgozni szerettem, kellemes volt a légkör és szerettem a számítógépen intézni a rám bízott feladatokat.
2018, október 14.
Same location
the job was good, I had opportunities to learn new things and gain new skills, but the salary wasn't enough for a decent living. The management was all incompetent for the role
2018, július 26.
A munkakörnyezet olyan mint minden gyárban, viszong a folyamatoknál vannak olyan részek amik nem éppen egyszerűek.
(egy diagnoszta vagy 100 külön hibával is összefuthat, de ettől függetlenül a kvótája irreálisan nagy)

Példának okáért a gyárban a diagnosztizálás (hiba megkeresése)

Illetve maga a szerelés két külön poszt, így külön ember végzi.

Természetesen ez nem egy IKEA polcokat szerelő cég, evidens lenne hogy egy szerelő meg tudja határozni a hibát, illetve maga a diagnoszta is a hiba megkeresésénél már eleve a szerelést is végezhetné, 2 külön folyamat fölöslegesen.

A vezetőség kontakt 0, előrelépés nincs, gyakran fut bele az ember olyan vezetőségbe ami nem kompetens magával a szervízeléssel kapcsolatosan,így nincsnek tisztában a folyamatok gyakorlati nehézségeivel sem idejével.

Ettől függetlenül nem jellemző a 4 műszakos rend, a fizetés elégséges feletti picivel, viszont arra a munkakörre amien dolgoztam nem javasolnám a vállalkozást.
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Flex? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,9
3,8
3,7
3,4
3,5
3,7
Flex - értékelések munkavégzés helye szerint