Munkavállalói értékelés – Flex

Good place

2018, október 14.
the job was good, I had opportunities to learn new things and gain new skills, but the salary wasn't enough for a decent living. The management was all incompetent for the role
2019, március 1.
HR, operátor (Volt alkalmazott) - Budapest
Az irodában dolgozni szerettem, kellemes volt a légkör és szerettem a számítógépen intézni a rám bízott feladatokat.
2018, július 26.
Diagnoszta, repair (Volt alkalmazott) - Budapest
A munkakörnyezet olyan mint minden gyárban, viszong a folyamatoknál vannak olyan részek amik nem éppen egyszerűek. (egy diagnoszta vagy 100 külön hibával is összefuthat, de ettől függetlenül a kvótája irreálisan nagy) Példának okáért a gyárban a diagnosztizálás (hiba megkeresése) Illetve maga a szerelés két külön poszt, így külön ember végzi. Természetesen ez nem egy IKEA polcokat szerelő cég, evidens lenne hogy egy szerelő meg tudja határozni a hibát, illetve maga a diagnoszta is a hiba megkeresésénél már eleve a szerelést is végezhetné, 2 külön folyamat fölöslegesen. A vezetőség kontakt 0, előrelépés nincs, gyakran fut bele az ember olyan vezetőségbe ami nem kompetens magával a szervízeléssel kapcsolatosan,így nincsnek tisztában a folyamatok gyakorlati nehézségeivel sem idejével. Ettől függetlenül nem jellemző a 4 műszakos rend, a fizetés elégséges feletti picivel, viszont arra a munkakörre amien dolgoztam nem javasolnám a vállalkozást.
2018, március 19.
Kiszállítási logisztikus (Jelenlegi alkalmazott) - Budapest
- vagy nyugis, vagy nagyon stresszes munkanap - mit tanultam: hogy legyek vevőorientált, munkapriorizálást, határidők szoros betartását és betartatását, csapatjátékot és önálló munkavégézést - vezetőség: rendben van alapjában véve - ami nehéz: a stressz, a magánélet rovására végzett munka - legélvezetesebb: stabilitás, nincs monotónia
Pro érvek
cafeteria
Kontra érvek
nincs túlóradíj, ha rugalmas beosztásban vagy