Flex Alkalmazotti bírálat

Barátságos környezet
Remek csapat

Jó fizetés

Nehéz munkarend
Nem helyes a pihenő idők levonása a termelésben egy mellékhelyég van kb.200főre,gyenge a vezetés hozzáállása nem néz a szemedbe hanem úgy üzengetnek a túlórák nem ki fizetése a fizetett ünnep nem fizetése
Pro érvek
Három honap
Kontra érvek
Egy év
Tiszta rendezett munkakörülmények raktárakban kevés a világítás ereje.
Érzékeny vagyok a huzatra, ezért jöttem el. Illetve az utazás miatt.
A FLEX imidzse teljes mértékben a minőségre épül. Ez elméletben nagyon jól hangzik, viszont egy globális cégről beszélünk ahol fontos a mennyiség a vevők rendszeres kiszolgálásához. Saját tapasztalatom az hogy a vezetőség rendszeresen kihasználja az emberek erőforrásait annak érdekében hogy ez a mennyiség létrejöjjön. A munkakörnyezet éppen ezért nagyon toxikus.
The job requirement fit my experience and knowlege.
Flex builds molds in China, Portugal and Italy.

I spent 50% of my time traveling between these 3 countries to superwise,

try and qualify plastic injection molds.

Had no issues to travel to any of the mentioned countries.
Lehetne mit változtatni mindenen.
Bérezés, emberekhez való hozzáállás. Stb stb.
Tervezhetetlen magánélet. Bizonytalan túlórakifizetés.
Фирма Флекс Залаегерсег. Зала А. Смена В. Венгрия. Начальница- курящая чем-то напоминающая наркоманку которая доводит людей до бешенства и даже имеет право увольнять людей без их уведомления. Потом заставляют переносить контейнеры с платами девушку с одного конца в другой кг 20. Это происходит под камерами. где спокойно наблюдают под прикрытеем большого Босса. Меня там заставили это переносить еще год непрошел после отравления угарным газом , Освенцим отдыхает. Никому бы несоветовала эту компанию . Где нарушаються права человека по религиоисповеданию. Где должно стоять два человека , а у них стоит один работает за 2-3 а получает за одного. Где моя компенсация? За подорваное здоровье, как физическое так моральное?
Magyar beszédet nem igazán lehet hallani, szinte csak Ukrán. Az emberek darab számra vannak, alapból mindeniki hülye semmihez sem ért. Piros köpenyes folyamatosan kiabál, mindezt ell kell viselni minimál minimálbér-ért
Nagyon versengő műszakok, sőt sorok. Hajtják a dolgozókat a teljesítményért, számukra a mennyiség fontosabb mint a minőség. Természetesen oda figyelnek a minőségre is mert tesztelik a termékeket, ugyan akkor nagyon hajtják a dolgozókat a mennyiség miatt.
Teljesen alkalmatlan, középvezetés. Millió ukrán. Folyamatos 4 műszak.
Lehetett volna jobb is...
Aki teheti valasszon masik munkahyet
Pro érvek
Semmi
Kontra érvek
Semmi
Sajnos politikai okok miatt zárt be ez a telep hely és azért kellet ott hagyni a céget.
A munkával nem volt gond, csak a főnökök a beosztottat nem embernek nézte hanem állatnak.
Multinacionális céghez képest elfogadható munkakörülmények vannak
Teljesen korrekt multinacionális cég, ha jó vezetőt fogsz ki!
Műszak kezdés előt 5percel átveszem a műszakot.Sorvezető mondja megy,kí-hova megy,mit csinál.Meg van az elosztás.Beállítom a számítógépet,a MUNKAUTASÍTÁST elolvasom és elkezdek dolgozni.Mindent leellenőrzök az előttem levő műszak munkáját is!Ha híbát találok röktön jelzem a sorvezetőnek,vagy ő megcsináljavagy karbantartót hív az adott géphez.Közben elérkezik az ennivalószünet ami 20percből áll.Ebbe a 20percbe belekell, hogy férjen a vécézés,meg aki dohányzik a dohányzás is,és a kávézás is.Ugyhogy nagyon kell ígyekezni hogy az ídőböl kineszadjak!Mindig azonkértem a JÓ ISTENT,a gépem csak elneromoljon!!Mert egy borzalom volt a karbantartókat kíhívni.Az az igazság hogy kevés JÓ SZAKEMBERvan aFLEXTRONICSBA!!!Közben elérkezett a második szünet ami 10percből ált.Lassan befejeződik a műszak de elötte összetakarítunk magunk útán./Ez egy tipikus munkanap./Sokat tanultam a számítógépről,illetve az emberektől is.-VEZETŐSÉG nem korrekt,mivel létszámleépítés volt én pedig szabadságomat töltöttem,mikor jött a telefon az elküldésemről és akkor közölte velem munkaadóm a job.kft/ez egy közvetítő cég aFlexnél/,hogy felmondtak,illetve kiléptettek,hogy intézzem a papírjaimat./De ő is nagyon csodálkozott rajtam,mível még 10nap szabadságom volt,és táppénzre sem jártam,és soha nem késtem el,a szünetidőmet mindig, a munkautasításokat mindig figyelembe vettem.Ezért mondom a VEZETŐSÉG NEM KORREKT-mivel ők mondták hogy menjek el szabadságra mivel van még 10 nap szabadságom azt ki kell venni, mert ha nem, akkor őket fogják megbüntetni!!!Sajnos, a vezetőkről,sok jot nem tudok mondani!Nagyon befolyásolhatóak.Ennek - több...
Pro érvek
nincs ingyenes ebéd!!!
Kontra érvek
Én ígyekeztem betartani a szüneteket.Egészségügyi dolgaimat pedig nem ott rendesztem le.
Az irodában dolgozni szerettem, kellemes volt a légkör és szerettem a számítógépen intézni a rám bízott feladatokat.
Great place to work, with meaningfull chances for advancement true merit. I learned lot about factory production, special requirement's, management and quality systems.
Pro érvek
Flexible worktime
Kontra érvek
Saturday work
Fejvadász cég alkalmaz, 3 hónapig, jól lehúzza a bért, minimálist kapsz! aki bezservezz jellemtelen, arrogáns! Majd ha alkalmas vagy gépkezelőnek, azt ígérik, 3 hónap után persze, hogy KIEMELT fizetést kapsz, másfél hónap után se, kapod meg. Szinte csak aludni jársz az albérletbe,mert folyamatos a munkarend. Albérlet, hát no komment! A gépek régiek, nem hozzák a formát, de tőled elvárják, hogy teljesítsd! A sorvezető rendes volt, de ahogy a dolgozó mellé állt, leváltották, no komment! Rengeteg túlórám volt, nem tükrözte a munkát a bér!
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Flex? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,9
3,8
3,7
3,4
3,5
3,7
Flex - értékelések munkavégzés helye szerint