Flex Alkalmazotti bírálat

60 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően Mind a(z) 4 828 értékelés megtekintése
Rendezés:: Hasznosság | Értékelés | Dátum
Nem mennék vissza az biztos.
Minőségellenőr (Volt alkalmazott) –  Sárvár2020, január 21.
Lehetne mit változtatni mindenen.
Bérezés, emberekhez való hozzáállás. Stb stb.
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés
Nem túl jó.
Raktáros (Jelenlegi alkalmazott) –  Sárvár2020, január 5.
Tervezhetetlen magánélet. Bizonytalan túlórakifizetés.
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 1NemJelentés
Ужас
оператор (Volt alkalmazott) –  Венгрия. Залаегерсег. Зала А . Смена В.2019, december 23.
Фирма Флекс Залаегерсег. Зала А. Смена В. Венгрия. Начальница- курящая чем-то напоминающая наркоманку которая доводит людей до бешенства и даже имеет право увольнять людей без их уведомления. Потом заставляют переносить контейнеры с платами девушку с одного конца в другой кг 20. Это происходит под камерами. где спокойно наблюдают под прикрытеем большого Босса. Меня там заставили это переносить еще год непрошел после отравления угарным газом , Освенцим отдыхает. Никому бы несоветовала эту компанию . Где нарушаються права человека по религиоисповеданию. Где должно стоять два человека , а у них стоит один работает за 2-3 а получает за одного. Где моя компенсация? За подорваное здоровье, как физическое так моральное?
Senkinek nem ajánlom !
sorfeltöltö (Volt alkalmazott) –  Zalaegerszeg2019, december 15.
Magyar beszédet nem igazán lehet hallani, szinte csak Ukrán. Az emberek darab számra vannak, alapból mindeniki hülye semmihez sem ért. Piros köpenyes folyamatosan kiabál, mindezt ell kell viselni minimál minimálbér-ért
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 2NemJelentés
Nem a legjobb munkahelyek közé sorolnám
Operátor (Volt alkalmazott) –  Sárvár2019, december 13.
Nagyon versengő műszakok, sőt sorok. Hajtják a dolgozókat a teljesítményért, számukra a mennyiség fontosabb mint a minőség. Természetesen oda figyelnek a minőségre is mert tesztelik a termékeket, ugyan akkor nagyon hajtják a dolgozókat a mennyiség miatt.
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 3NemJelentés
Igazságtalan
Operator (Volt alkalmazott) –  Zeg2019, december 6.
Teljesen alkalmatlan, középvezetés. Millió ukrán. Folyamatos 4 műszak.
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 5NemJelentés
Elment.
Operator (Volt alkalmazott) –  Szigetszentmiklós2019, november 26.
Lehetett volna jobb is...
Aki teheti valasszon masik munkahyet
Pro érvek
Semmi
Kontra érvek
Semmi
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 3NemJelentés
Kellemes és nyugodt munkahely volt.
Senior Storekeeper (Volt alkalmazott) –  Páty2019, október 14.
Sajnos politikai okok miatt zárt be ez a telep hely és azért kellet ott hagyni a céget.
Megfelelt
Javító műszerész (Jelenlegi alkalmazott) –  Zalaegerszeg2019, szeptember 2.
A munkával nem volt gond, csak a főnökök a beosztottat nem embernek nézte hanem állatnak.
Multinacionális körülmények
QUALITY TECHNIKUS (Jelenlegi alkalmazott) –  Sárvár2019, július 30.
Multinacionális céghez képest elfogadható munkakörülmények vannak
Jó volt!
Tréner (Volt alkalmazott) –  Páty2019, július 23.
Teljesen korrekt multinacionális cég, ha jó vezetőt fogsz ki!
Elsősorban egy vezetőtöl nagyon sok minden függ!!!
Operátor (Volt alkalmazott) –  Zalaegerszeg2019, június 18.
Műszak kezdés előt 5percel átveszem a műszakot.Sorvezető mondja megy,kí-hova megy,mit csinál.Meg van az elosztás.Beállítom a számítógépet,a MUNKAUTASÍTÁST elolvasom és elkezdek dolgozni.Mindent leellenőrzök az előttem levő műszak munkáját is!Ha híbát találok röktön jelzem a sorvezetőnek,vagy ő megcsináljavagy karbantartót hív az adott géphez.Közben elérkezik az ennivalószünet ami 20percből áll.Ebbe a 20percbe belekell, hogy férjen a vécézés,meg aki dohányzik a dohányzás is,és a kávézás is.Ugyhogy nagyon kell ígyekezni hogy az ídőböl kineszadjak!Mindig azonkértem a JÓ ISTENT,a gépem csak elneromoljon!!Mert egy borzalom volt a karbantartókat kíhívni.Az az igazság hogy kevés JÓ SZAKEMBERvan aFLEXTRONICSBA!!!Közben elérkezett a második szünet ami 10percből ált.Lassan befejeződik a műszak de elötte összetakarítunk magunk útán./Ez egy tipikus munkanap./Sokat tanultam a számítógépről,illetve az emberektől is.-VEZETŐSÉG nem korrekt,mivel létszámleépítés volt én pedig szabadságomat töltöttem,mikor jött a telefon az elküldésemről és akkor közölte velem munkaadóm a job.kft/ez egy közvetítő cég aFlexnél/,hogy felmondtak,illetve kiléptettek,hogy intézzem a papírjaimat./De ő is nagyon csodálkozott rajtam,mível még 10nap szabadságom volt,és táppénzre sem jártam,és soha nem késtem el,a szünetidőmet mindig, a munkautasításokat mindig figyelembe vettem.Ezért mondom a VEZETŐSÉG NEM KORREKT-mivel ők mondták hogy menjek el szabadságra mivel van még 10 nap szabadságom azt ki kell venni, mert ha nem, akkor őket fogják megbüntetni!!!Sajnos, a vezetőkről,sok jot nem tudok mondani!Nagyon befolyásolhatóak.Ennek  több... ellenére én ígyekekeztem,a legjobb tudásom szerint végezni a munkámat,-illetve a rám bízott feladatokat.  kevesebb
Pro érvek
nincs ingyenes ebéd!!!
Kontra érvek
Én ígyekeztem betartani a szüneteket.Egészségügyi dolgaimat pedig nem ott rendesztem le.
Produktív
HR, operátor (Volt alkalmazott) –  Budapest2019, március 1.
Az irodában dolgozni szerettem, kellemes volt a légkör és szerettem a számítógépen intézni a rám bízott feladatokat.
Productive and challengefull workplace
Line Tehnician (Volt alkalmazott) –  Hungary2019, február 13.
Great place to work, with meaningfull chances for advancement true merit. I learned lot about factory production, special requirement's, management and quality systems.
Pro érvek
Flexible worktime
Kontra érvek
Saturday work
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 4NemJelentés
cserbenhagyásos gázolás- nagy csalódás
gépkezelő (Volt alkalmazott) –  Zalaegerszeg2018, október 28.
Fejvadász cég alkalmaz, 3 hónapig, jól lehúzza a bért, minimálist kapsz! aki bezservezz jellemtelen, arrogáns! Majd ha alkalmas vagy gépkezelőnek, azt ígérik, 3 hónap után persze, hogy KIEMELT fizetést kapsz, másfél hónap után se, kapod meg. Szinte csak aludni jársz az albérletbe,mert folyamatos a munkarend. Albérlet, hát no komment! A gépek régiek, nem hozzák a formát, de tőled elvárják, hogy teljesítsd! A sorvezető rendes volt, de ahogy a dolgozó mellé állt, leváltották, no komment! Rengeteg túlórám volt, nem tükrözte a munkát a bér!
Good place
Forklift Driver (Volt alkalmazott) –  Pest2018, október 14.
the job was good, I had opportunities to learn new things and gain new skills, but the salary wasn't enough for a decent living. The management was all incompetent for the role
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 6NemJelentés
Good workplace for starters
Assemby Operator (Volt alkalmazott) –  HU2018, szeptember 20.
Flextronics is an international company. The company itself doesn't have an own product, but they can be hired for making any kind of things. That was good to work there :))
Pro érvek
Good colleagues
Kontra érvek
Idk
Tapasztalatszerzéshez, multi kulturális környezet megismeréséhez jó
Folyamat mérnök (Volt alkalmazott) –  Zalaegerszeg2018, augusztus 6.
Saját termék fejlesztés, gyártás hiányában, persze terméktől függően de jellemző a cégre a rövid gyártás-élettartamú termékek gyártása, ezért/és a magas fluktuáció.
Pro érvek
Régóta jelen van Magyarországon, viszonylag stabil cég
Kontra érvek
Változatosság hiánya
Sajnos annyira torz képpel kezeli a gyári munkát hogy már az általános szaktudás sem elsődleges
Diagnoszta, repair (Volt alkalmazott) –  Budapest2018, július 26.
A munkakörnyezet olyan mint minden gyárban, viszong a folyamatoknál vannak olyan részek amik nem éppen egyszerűek.
(egy diagnoszta vagy 100 külön hibával is összefuthat, de ettől függetlenül a kvótája irreálisan nagy)
Példának okáért a gyárban a diagnosztizálás (hiba megkeresése)
Illetve maga a szerelés két külön poszt, így külön ember végzi.
Természetesen ez nem egy IKEA polcokat szerelő cég, evidens lenne hogy egy szerelő meg tudja határozni a hibát, illetve maga a diagnoszta is a hiba megkeresésénél már eleve a szerelést is végezhetné, 2 külön folyamat fölöslegesen.
A vezetőség kontakt 0, előrelépés nincs, gyakran fut bele az ember olyan vezetőségbe ami nem kompetens magával a szervízeléssel kapcsolatosan,így nincsnek tisztában a folyamatok gyakorlati nehézségeivel sem idejével.
Ettől függetlenül nem jellemző a 4 műszakos rend, a fizetés elégséges feletti picivel, viszont arra a munkakörre amien dolgoztam nem javasolnám a vállalkozást.
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 6NemJelentés
Jo munkahely
Operátor (Volt alkalmazott) –  Zalaegerszeg2018, június 20.
Király melo jo a társaság normálisak a fönökök jo a fizetés

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Flex? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

3,9

Flex - értékelések munkavégzés helye szerint