Flex Alkalmazotti bírálat

50 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően Mind a(z) 4 500 értékelés megtekintése
Rendezés:: Hasznosság | Értékelés | Dátum
Jó volt!
Tréner (Volt alkalmazott) –  Páty2019, július 23.
Teljesen korrekt multinacionális cég, ha jó vezetőt fogsz ki!
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés
Elsősorban egy vezetőtöl nagyon sok minden függ!!!
Operátor (Volt alkalmazott) –  Zalaegerszeg2019, június 18.
Műszak kezdés előt 5percel átveszem a műszakot.Sorvezető mondja megy,kí-hova megy,mit csinál.Meg van az elosztás.Beállítom a számítógépet,a MUNKAUTASÍTÁST elolvasom és elkezdek dolgozni.Mindent leellenőrzök az előttem levő műszak munkáját is!Ha híbát találok röktön jelzem a sorvezetőnek,vagy ő megcsináljavagy karbantartót hív az adott géphez.Közben elérkezik az ennivalószünet ami 20percből áll.Ebbe a 20percbe belekell, hogy férjen a vécézés,meg aki dohányzik a dohányzás is,és a kávézás is.Ugyhogy nagyon kell ígyekezni hogy az ídőböl kineszadjak!Mindig azonkértem a JÓ ISTENT,a gépem csak elneromoljon!!Mert egy borzalom volt a karbantartókat kíhívni.Az az igazság hogy kevés JÓ SZAKEMBERvan aFLEXTRONICSBA!!!Közben elérkezett a második szünet ami 10percből ált.Lassan befejeződik a műszak de elötte összetakarítunk magunk útán./Ez egy tipikus munkanap./Sokat tanultam a számítógépről,illetve az emberektől is.-VEZETŐSÉG nem korrekt,mivel létszámleépítés volt én pedig szabadságomat töltöttem,mikor jött a telefon az elküldésemről és akkor közölte velem munkaadóm a job.kft/ez egy közvetítő cég aFlexnél/,hogy felmondtak,illetve kiléptettek,hogy intézzem a papírjaimat./De ő is nagyon csodálkozott rajtam,mível még 10nap szabadságom volt,és táppénzre sem jártam,és soha nem késtem el,a szünetidőmet mindig, a munkautasításokat mindig figyelembe vettem.Ezért mondom a VEZETŐSÉG NEM KORREKT-mivel ők mondták hogy menjek el szabadságra mivel van még 10 nap szabadságom azt ki kell venni, mert ha nem, akkor őket fogják megbüntetni!!!Sajnos, a vezetőkről,sok jot nem tudok mondani!Nagyon befolyásolhatóak.Ennek  több... ellenére én ígyekekeztem,a legjobb tudásom szerint végezni a munkámat,-illetve a rám bízott feladatokat.  kevesebb
Pro érvek
nincs ingyenes ebéd!!!
Kontra érvek
Én ígyekeztem betartani a szüneteket.Egészségügyi dolgaimat pedig nem ott rendesztem le.
Produktív
HR, operátor (Volt alkalmazott) –  Budapest2019, március 1.
Az irodában dolgozni szerettem, kellemes volt a légkör és szerettem a számítógépen intézni a rám bízott feladatokat.
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNem 1Jelentés
Productive and challengefull workplace
Line Tehnician (Volt alkalmazott) –  Hungary2019, február 13.
Great place to work, with meaningfull chances for advancement true merit. I learned lot about factory production, special requirement's, management and quality systems.
Pro érvek
Flexible worktime
Kontra érvek
Saturday work
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 2NemJelentés
cserbenhagyásos gázolás- nagy csalódás
gépkezelő (Volt alkalmazott) –  Zalaegerszeg2018, október 28.
Fejvadász cég alkalmaz, 3 hónapig, jól lehúzza a bért, minimálist kapsz! aki bezservezz jellemtelen, arrogáns! Majd ha alkalmas vagy gépkezelőnek, azt ígérik, 3 hónap után persze, hogy KIEMELT fizetést kapsz, másfél hónap után se, kapod meg. Szinte csak aludni jársz az albérletbe,mert folyamatos a munkarend. Albérlet, hát no komment! A gépek régiek, nem hozzák a formát, de tőled elvárják, hogy teljesítsd! A sorvezető rendes volt, de ahogy a dolgozó mellé állt, leváltották, no komment! Rengeteg túlórám volt, nem tükrözte a munkát a bér!
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 12NemJelentés
Good place
Forklift Driver (Volt alkalmazott) –  Pest2018, október 14.
the job was good, I had opportunities to learn new things and gain new skills, but the salary wasn't enough for a decent living. The management was all incompetent for the role
Good workplace for starters
Assemby Operator (Volt alkalmazott) –  HU2018, szeptember 20.
Flextronics is an international company. The company itself doesn't have an own product, but they can be hired for making any kind of things. That was good to work there :))
Pro érvek
Good colleagues
Kontra érvek
Idk
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 1NemJelentés
Tapasztalatszerzéshez, multi kulturális környezet megismeréséhez jó
Folyamat mérnök (Volt alkalmazott) –  Zalaegerszeg2018, augusztus 6.
Saját termék fejlesztés, gyártás hiányában, persze terméktől függően de jellemző a cégre a rövid gyártás-élettartamú termékek gyártása, ezért/és a magas fluktuáció.
Pro érvek
Régóta jelen van Magyarországon, viszonylag stabil cég
Kontra érvek
Változatosság hiánya
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 5NemJelentés
Sajnos annyira torz képpel kezeli a gyári munkát hogy már az általános szaktudás sem elsődleges
Diagnoszta, repair (Volt alkalmazott) –  Budapest2018, július 26.
A munkakörnyezet olyan mint minden gyárban, viszong a folyamatoknál vannak olyan részek amik nem éppen egyszerűek.
(egy diagnoszta vagy 100 külön hibával is összefuthat, de ettől függetlenül a kvótája irreálisan nagy)
Példának okáért a gyárban a diagnosztizálás (hiba megkeresése)
Illetve maga a szerelés két külön poszt, így külön ember végzi.
Természetesen ez nem egy IKEA polcokat szerelő cég, evidens lenne hogy egy szerelő meg tudja határozni a hibát, illetve maga a diagnoszta is a hiba megkeresésénél már eleve a szerelést is végezhetné, 2 külön folyamat fölöslegesen.
A vezetőség kontakt 0, előrelépés nincs, gyakran fut bele az ember olyan vezetőségbe ami nem kompetens magával a szervízeléssel kapcsolatosan,így nincsnek tisztában a folyamatok gyakorlati nehézségeivel sem idejével.
Ettől függetlenül nem jellemző a 4 műszakos rend, a fizetés elégséges feletti picivel, viszont arra a munkakörre amien dolgoztam nem javasolnám a vállalkozást.
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 3NemJelentés
Jo munkahely
Operátor (Volt alkalmazott) –  Zalaegerszeg2018, június 20.
Király melo jo a társaság normálisak a fönökök jo a fizetés
jó munkahely, lakóhelytól sajnos kicsit távol
fröccsontő szerszámkarbantartó (Jelenlegi alkalmazott) –  Sárvár2018, június 20.
A termelésben résztvevő szerszámok tervezett karbantartási munkafeladatainak elvégzése.
Fröccsöntő szerszámok megismerése, a szükséges munkafeladatok elsajátítása.
Rossz munkahely.
Betnított munkás (Volt alkalmazott) –  Sárvár2018, június 6.
Dolgozó embert nem veszik semmibe.Higiénia =0-val. A külföldi munkavállaló fontosabb nekik,mint a dolgos magyar megbecsülése.Sajnos a munkavállalók arra kényszerülnek,hogy olyan körülmények között kell dolgozniuk,ami már elviselhetetlen. Gondolok itt arra például,hogy sor mellől wc-re sem nagyon tudnak elmenni,személyi jogaik sértve vannak folyamatosan.......Stb. Védőital nincs sokszor biztosítva.Szabadság sincs mikor dolgozó kéri.Sőt a hangnemről ne is beszéljünk.Épp ,hogy ostor nincs a kezükben.Kérdem én ezek után van valakinek kedve itt dolgozni???!!!!!!!Bérezés béka feneke alatt.Gratulálok.
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 26NemJelentés
Változatos munka, nem igazán családbarát munkahely
anyagbeszerző logisztikus (Volt alkalmazott) –  Zalaegerszeg2018, április 7.
Ált. 10 órát folyamatosan a számítógép előtt eltölteni hosszú távon nehéz volt számomra, ugyanakkor a sok és változatos feladat miatt a munkaidő gyorsan eltelt, Tetszett a megoldás orientált hozzáállás, amit ott sikerült fejlesztenem. A vezetőségnek olykor irreális elvárásai voltak, sok jelentést feleslegesnek éreztem - "a kevesebb több" szemléletet sok mindenben hiányoltam.
Családbarátnak nem igazán volt nevezhető, Szabadságra menni és ügyeket intézni e munka mellett nagy kihívás volt.
Pro érvek
viszonylag jó fizetés
Kontra érvek
blokkolási rendszer
néha stresszes, nem garantált az előrelépés, de stabil
Kiszállítási logisztikus (Jelenlegi alkalmazott) –  Budapest2018, március 19.
- vagy nyugis, vagy nagyon stresszes munkanap
- mit tanultam: hogy legyek vevőorientált, munkapriorizálást, határidők szoros betartását és betartatását, csapatjátékot és önálló munkavégézést
- vezetőség: rendben van alapjában véve
- ami nehéz: a stressz, a magánélet rovására végzett munka
- legélvezetesebb: stabilitás, nincs monotónia
Pro érvek
cafeteria
Kontra érvek
nincs túlóradíj, ha rugalmas beosztásban vagy
Összességében szerettem itt dolgozni.
operátor (Volt alkalmazott) –  Tab2018, február 25.
A három műszakos munkarendet nehezen toleráltam. A fizetés is nagyon alacsony volt, gyakorlatilag minimálbért kaptunk és a juttatások jó részét elvették, pedig amúgy sem volt sok. A legtöbb felettesemmel jó kapcsolatom volt, munkatársaimmal szintén.
Pro érvek
ingyenes nyári táborozás az unokámnak
Kontra érvek
állandó bizonytalanság, alacsony fizetés
Egyre rosszabb munkahely
Operàtor (Volt alkalmazott) –  Sárvár2018, február 20.
Mindent megkövetelnek, de nem kapunk semmit. Ember nincs nem jön senki a mi munkakörünkben mert nem kapunk normâlis fizetèst.
rossz légkör
operátor (Volt alkalmazott) –  Zalaegerszeg2018, február 15.
Minden nap ugyan olyan volt, nem nagyon tanultunk új dolgokat.
Vezetőség lenéző volt és nem túl barátságos.
Könnyű volt a munka de nem volt túl élvezetesebb.
Pro érvek
nincs
Kontra érvek
rövid szünet
Its factory
Receptionist and securityguard (Volt alkalmazott) –  Hungary2018, január 23.
Here made telephones. Not interesting work. This factory in Hungary, there not too good the work possebility. Salary smmal, and work much. 4shifft rota.
Pro érvek
if dont have any work...
Kontra érvek
small salary
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNem 1Jelentés
Szerettem ott dolgozni
Csomagoló (Volt alkalmazott) –  Tab2017, október 9.
Remek környezet, társaság, vezetőség, munka körülmények,tiszta légkondicionált helységek.
Produktív kellemes a munka
Gepkezelo (Volt alkalmazott) –  Zalaegerszeg2017, szeptember 14.
Kellemes munka rendes kolegak mert segitokeszek odafigyelnek egymasra a fonokseggel is szot lehet erteni minden fele szempontbol
Pro érvek
Ingyen kave
Kontra érvek
Rovid szünetek

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Flex? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

Flex - értékelések munkavégzés helye szerint