Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

FedEx cég munkavállalói értékelései a Truck Driver állásra itt: Fontana, CA

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 441 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
During slow seasons it’s hard to complete a full 40 hour week. But when it’s busy work is great and fun. You can make a really great living working at FeDex.
Pro érvek
When there is work it’s great.
Kontra érvek
Not enough hours.
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
Terrible. Sold me a story but was completely the opposite. Worked dock as a driver and only pulling in about 29 hours a week. Couldn't even afford to pay bills working there. Best part time job ever.
Korábbi munkáltató értékelése