Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

FedEx-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Real Estate Associate

Munkakör megnevezése
Real Estate Associate2 értékelés
Munkavégzés helye
Összes
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 375 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I worked in LAC Division in Miami, Florida. Excellent senior management staff, very family oriented, professional, and open working environment focused on mission and core initiatives which would benefit both organization, customer service delivery, and employees. Great team!
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
FedEx is a great company to work for and provides a great work environment. The company has a great culture and good diversity. work life balance for its staff.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További FedEx-értékelések megtekintése