Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

FedEx-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Payroll Specialist

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 439 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Unfair low pay, overworked, horrible direct management in departments. Worry more about profit than people. Wont give overtime even by minutes but if they need u its mandatiry
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
I process payroll for the Caribbean and Centro America, The payroll are monthly, semi-monthly ad biweekly. The bet part of my job was my coworker - we still are in contact
Pro érvek
reduced airfare
Kontra érvek
no free lunch
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További FedEx-értékelések megtekintése