Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

FedEx cég munkavállalói értékelései a Operador de Logística állásra itt: Contagem, MG

Munkakör megnevezése
Operador de Logística2 értékelés
Munkavégzés helye
Contagem, MG2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 340 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
A empresa tem um ambiente de trabalho descontraído, produtivo, relaxante, onde é pouco propicio a fadiga e rotina desgastante, pois você esta sempre aprendendo a encontrar respostar para cada situação do cotidiano para deixar mais pratico o trabalho e ter mais produtividade
Pro érvek
cozinha para os funcionarios utilizarem
Kontra érvek
1 restaurante proximo da empresa
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
Trabalho na e bom vc aprender muito coisa aprender a linda com todo tipo de pessoa.
Korábbi munkáltató értékelése