Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

FedEx cég munkavállalói értékelései a Material Handler állásra itt: Kernersville, NC

Munkakör megnevezése
Material Handler2 értékelés
Munkavégzés helye
Kernersville, NC2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 344 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I enjoyed working at Fedex and if had the opportunity I would work for the again, the place is a cool place to work, and I enjoyed my job, the pay was pretty good, always room for improvement.
Pro érvek
salary and environment
Kontra érvek
not enough hours
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
Fed Ex was fast paced. When you showed up for work be prepared to work. They gave you the option to work part time or double shifts which were full time. My overall experience good for a part time job.
Korábbi munkáltató értékelése