Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

FedEx cég munkavállalói értékelései a Loader/Unloader állásra itt: Kernersville, NC

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 439 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Having a friendly and safe work place and also making the employees feel important wanting to come to work and do their job to the best of their abilities
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
The First Part of my shift I had to load a trailer while scanning incoming packages, and on the second half I had to unload making sure my scanner was keeping up.
Pro érvek
very cool coworkers
Kontra érvek
Not Enough Hours
Korábbi munkáltató értékelése