Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

FedEx-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Junior Managing Director

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 442 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
A typical day is from 8 am to 3 pm In the morning, we would drive the FedEx truck full of packages to Hampton Va and deliver the boxes to various businesses. When all boxes are delivered, we return back to the terminal. My coworker and I got along perfectly. We would get the job done in a reasonable time for both of us. The hardest part was working outside in the different weather conditions. The easiest part was when the boxes are all gone, its time to go home
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További FedEx-értékelések megtekintése