Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

FedEx-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Home Solutions Advisor

Munkakör megnevezése
Home Solutions Advisor2 értékelés
Munkavégzés helye
Összes
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 449 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
A typical day at work includes, conference calls, meetings, and working independently or collaborating with others on projects assigned to me. In my position it's imperative to know the business inside and out. This allows you to be successful in implementing new business or solving issues customers are experiencing with a sustainable solution.
The culture in my department is lacking, and that is the hardest part of my job. The most enjoyable part of my job is the satisfaction of internal and external customers.
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
FedEx is a great place to be employed and to set your long term career goals. Management and coworkers are a great pleasure to work with. Company is very flexible with work/life balance and you have options to work remotely.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További FedEx-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt:
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: FedEx? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,9
22 449 értékelés alapján
5
8 255
4
6 890
3
4 603
2
1 414
1
1 287
Értékelések kategória szerint
3,6
Munka/magánélet egyensúlya
3,7
3,6
3,5
Vezetőség
3,7
Céges kultúra