Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

FedEx cég munkavállalói értékelései a Driver állásra itt: Kernersville, NC

Munkakör megnevezése
Driver2 értékelés
Munkavégzés helye
Kernersville, NC2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 320 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I worked with people who couldn’t wait to get there and with others that didn’t like it but needed a job
Their shifts vary from day to day

It’s very hot and you will leave wet with sweat
Hasznos volt ez az értékelés?
4,0
Vezetőség
A good place to work and earn extra money during the Holidays. Great people to work with as well and very understanding. I have been working there since 2012 for the Holiday season as a temp and I love it. I just really need something more permanent.
Pro érvek
Good hours
Kontra érvek
Might work long hours
Korábbi munkáltató értékelése