Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

FedEx cég munkavállalói értékelései a Delivery Driver állásra itt: Mobile, AL

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 442 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
It's a contractor-subcontractor operation. Apart from the business operations, it can be somewhat a friendly environment, as with all businesses.
Pro érvek
As a driver, minimal overhead; work is at your own pace.
Kontra érvek
As driver, no benefits.
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
volume was steady an busy all the time i learn my route real quick customers was nice they really got to no me management wasnt bad they kept asking question to see if you where ok.
Korábbi munkáltató értékelése