Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

FedEx cég munkavállalói értékelései a Delivery Driver állásra itt: Cincinnati, OH

Munkakör megnevezése
Delivery Driver2 értékelés
Munkavégzés helye
Cincinnati, OH2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 383 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
To the point. Fast pace customer base. Hard charging. Dealing with all types of people of all cultures. Problem solving daily with hard to find routes and new sub-divisions. In the end the goal is to unload all packages swiftly and most of all safety is number one!
Hasznos volt ez az értékelés?
4,0
Vezetőség
I deliver and pick-up packages to various Businesses and residents.
Korábbi munkáltató értékelése