Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

FedEx cég munkavállalói értékelései a Customer Service Representative állásra itt: Cincinnati, OH

Munkakör megnevezése
Customer Service Representative2 értékelés
Munkavégzés helye
Cincinnati, OH2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 385 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Not recommended for single parents. Peak season is November (day after Thanksgiving through first week of January); Mandatory hours during this time period. Benefits are great!
Hasznos volt ez az értékelés?
1,0
Vezetőség
Customer service reps are micro managed down to seconds. You must handle calls in a certain amount of time, you must say exactly the same thing over and over again. All I can say is DO NOT DO IT!!
Korábbi munkáltató értékelése