Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

FedEx cég munkavállalói értékelései a Courier Driver állásra itt: Cincinnati, OH

Munkakör megnevezése
Courier Driver2 értékelés
Munkavégzés helye
Cincinnati, OH2 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 383 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Great people beginning with the the CEO, all the way down to your managers and co-workers. A pleasure to work with both employees and customers. Definitely recommend!!
Pro érvek
Employees
Kontra érvek
Can’t think of any
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
Very good place to work. Family friendly. Flexible hours and a willingness to allow you to grow and find the right opportunity for each individual.
Korábbi munkáltató értékelése