Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

FedEx cég munkavállalói értékelései a Courier állásra itt: Longwood, FL

Munkakör megnevezése
Courier2 értékelés
Munkavégzés helye
Longwood, FL2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 346 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Early start, fast paced work environment, conducive to high-output in the workplace and on the road. Highly recommended for those individuals who seeking a high energy environment.
Hasznos volt ez az értékelés?
2,0
Vezetőség
Company takes care of the customer but at the sake of the employee They pretend to care for their people but spend most of the mgmt time reprimanding.
Korábbi munkáltató értékelése