FedEx
3,9 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

FedEx cég munkavállalói értékelései a Courier állásra itt: Herndon, VA

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 662 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Typical day consists of getting equipment, loading trucks, scanning packages, customer service and problem solving for the client with tight time constraints. The most enjoyable part of the day is dealing with your clients... most are actually very good to work with. Management is trained well, but under great pressure, which is understandable. The hardest part of the job is the Christmas rush... incredibly intense.
Pro érvek
Room for growth professionally, training is good
Kontra érvek
Delivering during the Christmas season
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése