Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

FedEx cég munkavállalói értékelései a Baggage Handler állásra itt: Dulles, VA

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 443 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I enjoyed my position as a ramp agent. However, management really sucks at IAD. A lot of micromanaging, favoritism was a constant thing there. I'd go back if it was under different management.
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
My job as a ramp agent is challenging but rewarding. A Ramp Agent has several responsibilities each change every week. I enjoy the people I work with. And as long as you do your duties, things work great.
Korábbi munkáltató értékelése