Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

FedEx-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Assembler (H/F)

Munkakör megnevezése
Assembler (H/F)1 értékelés
Munkavégzés helye
Összes
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 555 értékelés megtekintése
1,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Toujours faire attention à qui on a a faire et à ce qu'on dit.
Trop souvent de nouveaux travailleurs incompétants qui nuisent à la production.

Beaucoup d'ancienne personne en dépression

Abus de pouvoir

Mente pour vous faire des rapports dans votre dossier

Font signé des feuilles pour non divulgation des appuis des autres employés envers un autre pour mettre un tort à l'appuis.

C'est une compagnie médiocre sans attente

Et leurs dirigeant sont des marionnettes.

J'ai resté 3 ans et ils m'ont faite suer je ne recommande à personne qui à une colonne d'y aller.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További FedEx-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt:
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: FedEx? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,9
22 555 értékelés alapján
5
8 293
4
6 916
3
4 623
2
1 423
1
1 300
3,6
Munka/magánélet egyensúlya
3,7
3,6
3,5
Vezetőség
3,7
Céges kultúra