Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

FedEx-alkalmazotti értékelés itt: Valley, WA

1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 125 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
People, except my direct manager, are really nice to work with.
My manager told me that 3 specific people, he named them, "hate working with you". I had no idea and I was let go about 4 months later. That manager had just been promoted and he never like me either, he told me that to my face.

I loved the job and all the people, the part I don't like it there is no team-work with FedEx and the warehouse workers and since the drivers are contractors, not employees, there is a division in the ranks.
Pro érvek
I enjoyed the structure of the business model.
Kontra érvek
If you are not like because of your personality, you will loose your job.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: FedEx? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,9
22 125 értékelés alapján
5
8 152
4
6 798
3
4 546
2
1 380
1
1 249
Értékelések kategória szerint
3,7
Munka/magánélet egyensúlya
3,8
3,6
3,5
Vezetőség
3,7
Céges kultúra