Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

FedEx-alkalmazotti értékelés itt: Urbana, IL

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Urbana, IL2 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 323 értékelés megtekintése
2,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
It was decent
It was alright they don’t care about you’re well being when I tried to call off for back pain they wasn’t trying to hear what was wrong with me more so if I’m using they insurance or not
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
Good labor job
I was a Loader on the night shift (TWILIGHT). IT was a steady job with great job security, although, not my favorite thing to load boxes in a trailer every night for two years straight. Just wanted more for life, that is why I left.
Pro érvek
Helps pay for college, great exercise, good benefits, management is fair
Kontra érvek
must tolerate extreme heat in summer and cold in winter, monotonous job
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: FedEx? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,9
22 323 értékelés alapján
5
8 224
4
6 855
3
4 581
2
1 396
1
1 267
Értékelések kategória szerint
3,7
Munka/magánélet egyensúlya
3,8
3,6
3,5
Vezetőség
3,7
Céges kultúra