Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

FedEx-alkalmazotti értékelés itt: Sterling, VA

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Sterling, VA2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 465 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Working in a warehouse environment with extremely physical work that has to be done quickly to get mail to customers. Not much compensation and mostly part-time work. There is some opportunity for advancement, but it is difficult to advance unless you are willing to relocate. Good for a part-time job if you have other sources of income.
Pro érvek
friendly managers
Kontra érvek
little breaks, extremely strict on being on time
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
fedex is a really fast place to work at. with all the mail coming in to all mail going out on the planes at a certain time. at fedex everyone works together to have everything done with in the time frame we have.
Pro érvek
pay every friday
short breaks
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: FedEx? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,9
22 465 értékelés alapján
5
8 261
4
6 893
3
4 605
2
1 417
1
1 289
3,6
Munka/magánélet egyensúlya
3,7
3,6
3,5
Vezetőség
3,7
Céges kultúra