Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

FedEx-alkalmazotti értékelés itt: Derwood, MD

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Derwood, MD2 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 564 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
A typical day at work consists of logistics, customer service and time management. Each day can present a new route to learn and the weather can either be your friend or foe. Employees are usually friendly and courteous; Mondays however can cause serious disconcertment. The hardest part of the job is the ambiguity of day to day operations. What's most enjoyable about my job is mobility, the freedom to move around and not stay in one place all day. As far as upward mobility in terms of advancement and compensation goes FedEx is not the ideal choice.
Pro érvek
Weekly pay
Kontra érvek
Long hours
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
Working at FedEx was very enriching and beneficial to me and my family. The work is fast paced and time sensitive, and can be physical at times. One of the best aspects of working here is the building of customer relationships. The pay and benefits structure is first rate.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: FedEx? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,9
22 564 értékelés alapján
5
8 296
4
6 920
3
4 624
2
1 424
1
1 300
Értékelések kategória szerint
3,6
Munka/magánélet egyensúlya
3,7
3,6
3,5
Vezetőség
3,7
Céges kultúra