Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

FedEx-alkalmazotti értékelés itt: Roma, Lazio

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Roma, Lazio2 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 547 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
dovete sapere che questo è un lavoro molto stressante per la gestione delle consegne, dei tempi dei ritiri, perché a differenza di altri tanti corrieri in Italia, qui devi essere bravo anche a gestire i ritiri lavorandolì come agent service, con la consapevolezza che dalle tue mani arriverà direttamente su un aereo.
Pro érvek
stipendio minimo garantito, con la possibilità di aumentarlo mensilmente in base alle ore straordinari, tredicesima, quattordicesima, buoni pasto, premio produzione annuale, un mese di ferie annuale, giorni di malattia, tutto compreso.
Kontra érvek
troppa pressione e responsabilità sui corrieri da gestire in poco tempo
Hasznos volt ez az értékelés?
2,0
Vezetőség
Ambiente di lavoro stressante e mal organizzato seppur tollerante in talune inadempienze.
Pro érvek
buoni pasto, premi produzione.
Insufficiente organizzazione della giornata lavorativa.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: FedEx? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,9
22 547 értékelés alapján
5
8 291
4
6 914
3
4 621
2
1 423
1
1 298
Értékelések kategória szerint
3,6
Munka/magánélet egyensúlya
3,7
3,6
3,5
Vezetőség
3,7
Céges kultúra