FedEx Express
3,8 az 5 csillagból.
Vélemény írása

FedEx Express cég munkavállalói értékelései a HR Munkatárs állásra itt: Budapest

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
HR Munkatárs1 értékelés
Munkavégzés helye
Budapest1 értékelés

Értékelések kategória szerint

3,5Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 6 251 értékelés megtekintése

Átalakuló szervezet, állandó tanulási és belső/nemzetközi karrier lehetőségek

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
A TNT felvásárlásából adódó átalakulás 2023 végéig zajlik, ennek eredményeként a felvásároló FedEx munkakultúráját váltják fel TNT-sre és a folyamatban lévő 6 éves egyesülési projekt végén válnak meg 6-7 ezer embertől Európában, döntően a FedEx oldaláról.

Pro érvek

Korrekt bérezés, rengeteg tanulási és aktívan támogatott belső karrier lehetőség

Kontra érvek

Alul létszámozott kiszolgáló területek, állandó kapacitáshiány és abból következően romló ügyfél elégedettség.. Tipikus matrix szervezet, melyben a kis országokban a funkcionális vezetők látják el a támogató funkciók (IT, HR, Pénzügy, Payroll) munkáját is.
Hasznos volt ez az értékelés?

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: FedEx Express? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

6 251 értékelés alapján

Munka/magánélet egyensúlya: 3,5/5 csillag
Bérezés/juttatások: 3,8/5 csillag
Munkahelyi biztonság/Előrelépés: 3,6/5 csillag
Vezetőség: 3,3/5 csillag
Céges kultúra: 3,6/5 csillag

FedEx Express - értékelések munkakör szerint