Fővárosi Vízművek
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Fővárosi Vízművek-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Műszaki Munkatárs

Munkakör megnevezése
Műszaki Munkatárs1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 3 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
A kozvetlen vezetőm egy nulla volt,mint ember ,s igy vezetőnek is alkalmatlan (nő létére) ,de rajta kivül minden vezető korrekt es minden rendben korrekt modon folyik a cégnél.
Pro érvek
Túl sokáig, (talán politikai okból?) hagyták a rossz vezetőt a posztján.
Kontra érvek
Addigra már főbb 10 ember távozott a lelki terrorja miatt a cégtől.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Fővárosi Vízművek? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
5,0
3 értékelés alapján
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0
4,0
Munka/magánélet egyensúlya
4,0
4,0
3,5
Vezetőség
4,5
Céges kultúra
Fővárosi Vízművek - értékelések munkakör szerint
Fővárosi Vízművek - értékelések munkavégzés helye szerint