Munkavállalói értékelés – Eurest

Produktív

2017, február 12.
Önálló, stabil munkakör miatt nem lehetett szakmai fejlődésre fókuszálni, a dolgozói kontaktus hiányosnak volt mondható emiatt.
Pro érvek
Bónusz
Similar reviews
2016, június 25.
A vezetőség, a munkatársak segítőek mindenben.
A munka legnehezebb része a naponta tálalási sietség, kapkodás.
2016, november 29.
Tapasztalatszerzés, gyakorlatszerzés. Korrekt vezetőség, kedves, segítőkész kollégák.
Pro érvek
rugalmas beosztás
2020, május 7.
Egy főnöknek, nem kellene lehülyézni a munkavállalóit szinte minden alkalommal mikor kijön a konyhára. Sem azt hangoztatni, hogy ő mennyit tanult és hogy a dolgozói mennyire buták. Ő választotta ezt a szakmát és lehetőséget ennél a cégnél. Lenézi az dolgozóit. Lehangoló mindenkire nézve az hogy folyton úgy hív minket, hogy nyomorékok. Nép vándorlás van, senki nem akar ott dolgozni az ilyen stílusú megnyilvánulások mellett. Mindenben csak a rosszat látja. Negatív az egész légkör, két ember munkáját egy személy végzi. A főnökség olyan stílust enged meg magának azzal, hogy hatalom van a kezében ami vállalhatatlan.
Most a vírus végett levitték a fizetést, ami 15% na hát nálam nem sikerült kiszámolni, pedig szerinte mi nem tudunk számolni és hülyék vagyunk. Százalék számításon ő sem ült bent az órákon.

Azt sem értem hogy, engedheti meg egy cég a vezetőinek, hogy zsarolják őket. Egy nap reggel a munkavállaló bemegy dolgozni jó kedvvel, majd az irodába lépve rám förmed, hogy ha 6 órakor nem lesz kint valaki a konyhán akkor kirúgjuk, aznap lesz időnk neki kitölteni a kilépős papírjait. Eljött a 6 óra akkor ismét mondta a szokásos hülyék vagytok, semmire valók és kirúg mindenkit, mert semmit nem ér a munkánk. Majd feljött, hogy olyan kilépős papírt fog írni, amivel még a munkanélkülire sem vesznek fel bennünket. Ugyebár már nincs a munkaügynél, olyan hogy ha kirúgnak nem kapsz munkanélkülit. Semmi baj, de a dolgozók nagy része ezt nem tudja és persze, hogy nem szólnak semmit ilyen terrorba tartás végett. Azt is elég gáznak tartom, hogy ha mennek az Eurest ellenőrei, akkor húzzák
 - több...
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Eurest? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,6
3,6
3,4
3,1
3,1
3,3
Eurest - értékelések munkavégzés helye szerint