Munkavállalói értékelés – Eurest

Jól felszerelt,modern konyhák.

2018, március 6.
Nem mindíg ésszerű és ténylegesen hatékony döntések a vezetőségtől.A fizetés nem "versenyképes" .
Pro érvek
Családbarát beosztás.
Kontra érvek
Az alacsony bérekből adódóan, nem sok jól képzett szakács van...
Similar reviews
2020, május 7.
Büfés-pénztáros (Volt alkalmazott) - Kecskemét
Egy főnöknek, nem kellene lehülyézni a munkavállalóit szinte minden alkalommal mikor kijön a konyhára. Sem azt hangoztatni, hogy ő mennyit tanult és hogy a dolgozói mennyire buták. Ő választotta ezt a szakmát és lehetőséget ennél a cégnél. Lenézi az dolgozóit. Lehangoló mindenkire nézve az hogy folyton úgy hív minket, hogy nyomorékok. Nép vándorlás van, senki nem akar ott dolgozni az ilyen stílusú megnyilvánulások mellett. Mindenben csak a rosszat látja. Negatív az egész légkör, két ember munkáját egy személy végzi. A főnökség olyan stílust enged meg magának azzal, hogy hatalom van a kezében ami vállalhatatlan.
Most a vírus végett levitték a fizetést, ami 15% na hát nálam nem sikerült kiszámolni, pedig szerinte mi nem tudunk számolni és hülyék vagyunk. Százalék számításon ő sem ült bent az órákon.

Azt sem értem hogy, engedheti meg egy cég a vezetőinek, hogy zsarolják őket. Egy nap reggel a munkavállaló bemegy dolgozni jó kedvvel, majd az irodába lépve rám förmed, hogy ha 6 órakor nem lesz kint valaki a konyhán akkor kirúgjuk, aznap lesz időnk neki kitölteni a kilépős papírjait. Eljött a 6 óra akkor ismét mondta a szokásos hülyék vagytok, semmire valók és kirúg mindenkit, mert semmit nem ér a munkánk. Majd feljött, hogy olyan kilépős papírt fog írni, amivel még a munkanélkülire sem vesznek fel bennünket. Ugyebár már nincs a munkaügynél, olyan hogy ha kirúgnak nem kapsz munkanélkülit. Semmi baj, de a dolgozók nagy része ezt nem tudja és persze, hogy nem szólnak semmit ilyen terrorba tartás végett. Azt is elég gáznak tartom, hogy ha mennek az Eurest ellenőrei, akkor húzzák
 - több...
2019, január 9.
Büfés , adminisztrátor (Volt alkalmazott) - D.
Végigdolgoztam 4 hónapot, + 5 hétvégét, 15 nap alkalmi + 3 hónap próbaidő. Az egész nyarat végig helyettesítettem, amíg mindenki szabira ment, a próbaidő alatt nekem nem adtak szabadnapot. Ami a legszebb, mikor mindenki visszajött a szabadságról, a próbaidő utolsó napján elküldtek. Kétszínű, szembe jópofi-hátad mögött kibeszélős főnökök és kollégák. Senkinek nem ajánlom!
Pro érvek
Ingyen ebéd a legrosszabb ninőségű csumiból.
2018, augusztus 7.
Bufes (Volt alkalmazott) - Dunaújváros
Amikor itt dolgoztam (3 nap...) az allatt osszes ha 10 perc szunetem volt, a konyhan mindenki uvoltozott, karomkodott, segitseget nem kaptam es neha azt sem tudtam hogy merre menjek..

A 3. napom utan belazasodtam, ezert elkuldtek es fizetest sem kaptam.

A masodik napon amikor a fizetesrol volt szo, elegge meglepett az osszeg amit mondtak. A versenykepes szo itt egyaltalan nem helytallo.
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Nem becsulik meg az embereket.
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Eurest? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,6
3,6
3,4
3,2
3,1
3,3
Eurest - értékelések munkavégzés helye szerint