Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Eurest-alkalmazotti értékelés itt: Ashburn, VA

Jelenlegi helyed alapján itteni értékeléseket látsz: Ashburn, VA
Nem ezen a helyen keresel?
Válassz másikat
Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Ashburn, VA1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 1 611 értékelés megtekintése
2,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Overall Eurest is good. Yet there ability to hire, train, and be a team lack sincerity. It’s become a culture of do as I say not as I do. They have great programs but when your manager dislikes you, is unwilling to help as needed and just demands you to do as you’re told, morale plummets. I’m am resentful for a company that doesn’t support its employees and listen to it’s managers as equals.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése