Eurest Alkalmazotti bírálat

Mind a(z) 1 595 értékelés megtekintése
Nagyon szeretem itt dolgozni de sajnos megszünt a munkavisxony a cèggel. Ismèt szeretnèk ezen a helyen ès beosxtásban maradni az ùj cèg vàltàsàval !
Pro érvek
Ingyenes ebèd.
Kontra érvek
Megfelel9 kafatèria
Egy főnöknek, nem kellene lehülyézni a munkavállalóit szinte minden alkalommal mikor kijön a konyhára. Sem azt hangoztatni, hogy ő mennyit tanult és hogy a dolgozói mennyire buták. Ő választotta ezt a szakmát és lehetőséget ennél a cégnél. Lenézi az dolgozóit. Lehangoló mindenkire nézve az hogy folyton úgy hív minket, hogy nyomorékok. Nép vándorlás van, senki nem akar ott dolgozni az ilyen stílusú megnyilvánulások mellett. Mindenben csak a rosszat látja. Negatív az egész légkör, két ember munkáját egy személy végzi. A főnökség olyan stílust enged meg magának azzal, hogy hatalom van a kezében ami vállalhatatlan.
Most a vírus végett levitték a fizetést, ami 15% na hát nálam nem sikerült kiszámolni, pedig szerinte mi nem tudunk számolni és hülyék vagyunk. Százalék számításon ő sem ült bent az órákon.

Azt sem értem hogy, engedheti meg egy cég a vezetőinek, hogy zsarolják őket. Egy nap reggel a munkavállaló bemegy dolgozni jó kedvvel, majd az irodába lépve rám förmed, hogy ha 6 órakor nem lesz kint valaki a konyhán akkor kirúgjuk, aznap lesz időnk neki kitölteni a kilépős papírjait. Eljött a 6 óra akkor ismét mondta a szokásos hülyék vagytok, semmire valók és kirúg mindenkit, mert semmit nem ér a munkánk. Majd feljött, hogy olyan kilépős papírt fog írni, amivel még a munkanélkülire sem vesznek fel bennünket. Ugyebár már nincs a munkaügynél, olyan hogy ha kirúgnak nem kapsz munkanélkülit. Semmi baj, de a dolgozók nagy része ezt nem tudja és persze, hogy nem szólnak semmit ilyen terrorba tartás végett. Azt is elég gáznak tartom, hogy ha mennek az Eurest ellenőrei, akkor húzzák
 - több...
Végigdolgoztam 4 hónapot, + 5 hétvégét, 15 nap alkalmi + 3 hónap próbaidő. Az egész nyarat végig helyettesítettem, amíg mindenki szabira ment, a próbaidő alatt nekem nem adtak szabadnapot. Ami a legszebb, mikor mindenki visszajött a szabadságról, a próbaidő utolsó napján elküldtek. Kétszínű, szembe jópofi-hátad mögött kibeszélős főnökök és kollégák. Senkinek nem ajánlom!
Pro érvek
Ingyen ebéd a legrosszabb ninőségű csumiból.
Amikor itt dolgoztam (3 nap...) az allatt osszes ha 10 perc szunetem volt, a konyhan mindenki uvoltozott, karomkodott, segitseget nem kaptam es neha azt sem tudtam hogy merre menjek..

A 3. napom utan belazasodtam, ezert elkuldtek es fizetest sem kaptam.

A masodik napon amikor a fizetesrol volt szo, elegge meglepett az osszeg amit mondtak. A versenykepes szo itt egyaltalan nem helytallo.
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Nem becsulik meg az embereket.
Sajnos nagyon kevés emberrel szeretnék elvégeztetni a sok munkát illetve rengeteg a beteg ember akikkel nagyon nehéz együtt dolgozni.A higiénia az kiváló.Munka ruhát biztosítanak.2 étkezés biztosítva van.A fizetés az nevetséges ennyi munkáért.
Pro érvek
Ingyen ebéd
Kontra érvek
30 petc összes szünet
Utóbbi időben nem voltam megelégedve a munkatársakkal.
Pro érvek
ingyenes ebéd
Kontra érvek
egészségügyi ellátás
Nem mindíg ésszerű és ténylegesen hatékony döntések a vezetőségtől.A fizetés nem "versenyképes" .
Pro érvek
Családbarát beosztás.
Kontra érvek
Az alacsony bérekből adódóan, nem sok jól képzett szakács van...
Tipikus nap: monoton, minden nap ugyanaz.
Melegkonyhás tapasztalatokat szereztem.

Felső vezetés nagyon jól képzett, korrekt.

Közvetlen vezetés változó
Pro érvek
Ingyenes étkezés
Önálló, stabil munkakör miatt nem lehetett szakmai fejlődésre fókuszálni, a dolgozói kontaktus hiányosnak volt mondható emiatt.
Pro érvek
Bónusz
Tapasztalatszerzés, gyakorlatszerzés. Korrekt vezetőség, kedves, segítőkész kollégák.
Pro érvek
rugalmas beosztás
A vezetőség, a munkatársak segítőek mindenben.
A munka legnehezebb része a naponta tálalási sietség, kapkodás.
További Eurest-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt:
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Eurest? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,6
3,6
3,4
3,1
3,1
3,3
Eurest - értékelések munkavégzés helye szerint