Espoon kaupunki
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Espoon kaupunki-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Lastenhoitaja

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 16 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Työssä ollessani eräs työntekijä ei vain tykännyt minusta ja halusi päästä eroon minusta koska oli sitä mieltä että pitää olla oikeita työntekijöitä töissä lastenhoitajina. Siksi minulle annettiin tekosyyksi, että heillä ei ole aikaa kouluttaa ketään eivätkä halua ihmistä kellä olisi muuta tekemistä vapaa-ajallaan.
Pro érvek
Työkaverin tekemät herkut
Kontra érvek
Työntekijöiden sisäinen kilpailu, liian vähän työntekijöitä mutta liika vastuu, liiallinen joustavuus
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További Espoon kaupunki-értékelések megtekintése