Eaton

Eaton Alkalmazotti bírálat

3,5Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
4 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 4 905 értékelés megtekintése

2 műszakkal üzemelő cég, ami sokaknak a környéken hiánypótló.

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
2 műszakkal üzemelő cég, ami sokaknak a környéken hiánypótló. Ennek megfelelő bérezéssel és juttatásokkal illetve hatékonysággal. Jelenleg a cél a hatékonyság növelése lenne, modernebb és nagyobb haszonkulcsú termékekre átállással. Hogy ez mennyire fog megvalósulni azt az elkövetkezendő 2-3 év fogja megmutatni. Egyenlőre én úgy látom hogy a vezetőség a hatékonysággal nem elégedett, mert a bértábla csak kényszerből moccan.

Kiváló munkahely

Ha nem bocsájtottak volna el, akkor még jópár évig dolgoztam volna ott

Pro érvek

Ülőmunka

Kontra érvek

3 hónap alatt, mindegy milyen problémád van, NE menj el táppénzre, mert elbocsájtanak

Call center

The technical support area is basically a call center for engineers, don't waste your time.

our environment is fun and productive

Safety and quality are my best effort to sustain my three years at Eaton. I conducted safety meeting to ensure that our people are safe and comfortable. Good shuttle service and many activities were enjoy during my time. I pray for more good years for EATON

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Eaton? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Munka/magánélet egyensúlya: 3,5/5 csillag
Bérezés/juttatások: 3,7/5 csillag