E.ON Alkalmazotti bírálat

5 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően Mind a(z) 371 értékelés megtekintése
Rendezés:: Hasznosság | Értékelés | Dátum
Nem ajánlom!
Hálózat szerelő (Volt alkalmazott) –  Győr-Moson-Sopron2019, december 3.
A kollegalitás ..maximális hiánya a főnökségnek felvezett problémák kezeletlensége beigérnek mindent továbbtanulás ,iskolák elvégzése stb... de azt elfelejtik mondani hogy mégsem úgy van az ahogy te elgondolod ..fizetés köszönő viszonyban sincs az EU- s elvárt normáknak. A kollégák segítőkészsége nulla, lenéző,pökhendi, arogáns ordibáló ki ha én nem emberek Tiszt.a kivételnek de ilyen alig volt.. sirnak hogy sok a munka mennyi mindent kell csinálni készenlét stb.Párokban dolgoznak ha odakerülsz azokat szétszedik hogy betanítsanak téged de abban nem sok köszönet van...
megy majd az anyázás az ember háta mögött meg a valótlan kibeszélések és szépen kiutálnak igy vagy úgy mindig lesz elégedetlen ember akinek semmi nem jó...siralmas.... inkább felmondtam.Sajnálom mert nem akartam eljönni de igy nem szerettem volna bejárni dolgozni nem erre számítottam mikor jelentkeztem......
Pro érvek
Céges autó
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 2NemJelentés
ügyintézői szinten barátságos,de felsőbb szinteken erősen politizált és kapcsolatfüggő
vezető (Volt alkalmazott) –  Pest2019, augusztus 24.
Nagyon függ attól, ki van az ember felett...vezetőknek nem ajánlanám, nem a teljesítmény számít, hanem hogy ki kivel van jóban.Vannak diktatórikus vezetők és gyengék is.
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 8NemJelentés
Élhető munkahely
Vezető szerelő (Jelenlegi alkalmazott) –  Keszthely2017, március 6.
Jóból is megárt a sok,a fizetés lehetne több,és a szabadidő legfőképp.
Pro érvek
Tanulási lehetőségek
Kontra érvek
kevés szabadidő
very
Customer service assistant (Volt alkalmazott) –  Nyiregyhaza, Hungary2015, január 13.
I really enjoyed working to this company. I liked the daily challenges. I really liked taking care of customers every day.
Pro érvek
never boring
Kontra érvek
no

Tekintsen meg E.ON további értékelést

Esetleg próbálja meg ezt:

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: E.ON? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

3,6

E.ON - értékelések munkavégzés helye szerint