E.ON Ügyfélszolgálati Kft.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

E.ON Ügyfélszolgálati Kft. Alkalmazotti bírálat

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Magyarország2 értékelés
Értékelések kategória szerint
Mind a(z) 2 értékelés megmutatása
2,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Részemről, minden tőlem telhetőt elkövettem, hogy jó munkahelyem legyen. Három oktató közül csak egy volt képes segíteni mindenben, a másik kettő automatikusan leírt, mert a szemükben nem illettem be a "csapatba". Képtelen vagyok másnak tettetni magam, mint aki vagyok. Erős személyiség vagyok és hamar tanulok. De tettetni, hogy esetleg kedveljenek, arra képtelen. Bár megválogatom a szavaim, akik hozzám hasonlóak voltak, mind vagy máshol dolgoznak már vagy csak nem az ügyfél fogadáson, hanem más részlegnél. Egyszerűen szólva aki nem talpnyaló az nem maradhatott. Vagy másképp, akinek volt véleménye az ott kudarcra volt ítélve!
Pro érvek
Kötelező szünetek
Kontra érvek
Vélemény!!
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
Nagyon jó munkahely az EON. Munkatársak segítőkészek, bérezés/juttatások szintén nagyon jók.
Korábbi munkáltató értékelése