Eötvös Loránd Tudományegyetem
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Eötvös Loránd Tudományegyetem Alkalmazotti bírálat

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Magyarország2 értékelés
Mind a(z) 2 értékelés megmutatása
1,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Hatalmas elvárások és nulla kompenzáció ezekre vonatkozóan. Szakmai és emberi leépülés várható hosszú távon sajnos, mivel vezetői szerepben sem lehet logikus döntést hozni (bármilyen diplomával veszik fel az embert adatrögzítőként kezelik csak.) , mert azt kell csinálni, ami felsőbb parancs. Abban az esetben is, ha az nem egybehangzó az előírásokkal.
Hasznos volt ez az értékelés?
2,0
Vezetőség
A munka nagyon szerethető, a társaság is, de az ügyintézés nehézkes, hosszú, és általában hibákkal teli az eredmény.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Eötvös Loránd Tudományegyetem? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
1,5
2 értékelés alapján
5
0
4
0
3
0
2
1
1
1
Értékelések kategória szerint
3,0
Munka/magánélet egyensúlya
2,0
1,5
1,5
Vezetőség
2,5
Céges kultúra
Eötvös Loránd Tudományegyetem - értékelések munkakör szerint
Eötvös Loránd Tudományegyetem - értékelések munkavégzés helye szerint