DSV
3.4 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

DSV Alkalmazotti bírálat

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Magyarország4 értékelés

Értékelések kategória szerint

3.3Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
4 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 1,687 értékelés megtekintése

Változatos

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Stresszes Munka, Állandóan a Nyakunkon a Főnök, Kiabál stb
Hasznos volt ez az értékelés?

It is a highly growing company with kind and friendly people.

It was great to work there. It is a nice workplace with supportive management. All of my colleagues were so helpful, I could learn so much from them. The most enjoyable part of the job was to keep contact with a wide range of external companies.

great workplace

Working on many inbound and outbound materials per day. Its mean arrange carrier to pick up the parts. Communicate with the supplier by phone and email as well. Stock checking at every month.

Hard workdays

I love to worked here, because I met a lot of great people, and my job was very veried.In my days I took part in the meetings, coordinated the import shipments and if was necessary purchase I ordered it.

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: DSV? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

3.4

1,687 értékelés alapján
5
396
4
457
3
476
2
168
1
190

3.3Munka/magánélet egyensúlya
3.2Bérezés/juttatások
3.0Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.0Vezetőség
3.2Céges kultúra

DSV - értékelések munkavégzés helye szerint

  • Vállalatok
  • DSV
  • Alkalmazotti értékelések
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?